Hľadáme Senior Angular developera - Real-time translations - 100% remote

CodePass s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmínky (brutto)
750 - 875 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho teamu hľadáme Senior Angular developera na projekt zameraný na Real-time translations. Aplikácia zbiera vstupy z rôznych zdrojov tj. Web, Zoom, MS Teams atď. výstupom čoho sú preklady v aplikácií. Cieľom projektu je škalovať team, ktorý sa nachádza v Californií.

O projekte:

jedná sa o dlhodobý projekt
projekt riadi CTO s bohatými skúsenosťami
Stack: React, Angular, Websocket.io, Typescript, Redux
2 týždňové sprinty, standup každý deň na 10 - 15min
pracovné nástroje: Teams, Jira, Bitbucket, Google Cloud / AWS. Jenkins

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ponúkame:

100% remote
30Eur - 35Eur (750kč - 875kč) / hodinu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Sme malý team, ktorý sa skladá iba zo seniorov. Našim záujmom je robiť pekné a zaujímavé projekty a nie rásť do veľkej firmy. V prípade otázok mi neváhajte napísať správu. Viac o nás a našich projektoch tu: https://tangiblecodes.com

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4188392  Datum zveřejnění: 22.10.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 750 Kč/hod.