Dispečer / Speditér / Disponent Mezinárodní Dopravy

CODOGNOTTO Slovensko s.r.o.

Místo práce
Ustroň, Polsko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš pracovat v sektoru, který se neustále rozrůstá a rozvíjí,
kde získáš zkušenosti potřebné na mezinárodním trhu,
kde prohloubíš své jazykové znalosti a nejrůznější dovednosti,
a začít kariétu v nadnárodním pracovním prostředí?

Přidej se k CODOGNOTTO GROUP, tahounu v mezinární přepravě a logistice v 18 zemích, s 60 letou historií, který kráčí ke světu zítřka.

www.codognotto.com
www.facebook.com/CodognottoGroup
www.linkedin.com/company/codognotto

Pro naši hlavní polské sídlo v Ustroni (blízko Cieszyna), vybíráme kandidáty, kteří mluví anglicky a polsku plus česky anebo slovensky, na pozici

(Ustroń, Cieszyn - Polsko)

Úkoly:
- organizace mezinárodní kamionové dopravy mezi evropskými městy, dohled nad nakládkou a vykládkou, pohyb zboží, dokumentace, speciální instruktáž
- řízení týmu mezinárodních řidičů, dohled nad provedením práce, předávání informací a řešení problémů na cestách
- udržování komunikace a pozitivních vztahů s klienty a kolegy v Polsku a v zahraničí

Požadavky:
- tři jazyky na minimálně střední úrovni (B2):
1) polština
2) čeština nebo slovenština
3) angličtina nebo italština
- jakákoli zkušenost s logistikou nebo přepravou je velké plus
- analytické a početní dovednosti, komunikační schopnosti, orientace na detail, přesnost

Nabízíme:
- atraktivní ohodnocení a několikaúrovňový bonusový systém
- práci na denní směnu (žádné večery, noční ani víkendy)
- mezinárodní pracovní prostředí a mobilitu
- nejpokročilejší pracovní nástroje a technologii, profesní školení a skutečné kariérní možnosti

Pokud chceš vědět vice, napiš nám na:
[email protected]

Odpovídáme na VŠECHNY přihlášky.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Polský jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CODOGNOTTO GROUP je medzinárodná prepravná, logistická a špedičná spoločnosť, ktorá zamestnáva viac ako 1000 ľudí vo svojich približne 50 pobočkách v najmenej 18 krajinách po celom svete.
S flotilou takmer 1500 kamionóv a vozovým parkom tretích dopravných spoločností sa nám darí zabezpečiť pravidelnú cestnú nákladnú dopravu cez celú Európu.
Codognotto Group je prítomná a pôsobí v Taliansku, Francúzsku, Luxembursku, Španielsku, Portugalsku, Rakúsku, Nemecku, Veľkej Británii, Maďarsku, Bulharsku, Macedónsku, Rumunsku, Srbsku, Slovinsku, na slovenské, v Poľsku, Bielorusku, Indii, Singapure, Dubaji

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3719077  Datum zveřejnění: 18.7.2019