Specialista zákaznického servisu

Cofidis, s.r.o.

Místo práce
Bucharova, Praha 13, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Miluješ telefonování, jsi zvídavý/á a rád/a odpovídáš na otázky? Tak tohle by mohla být práce právě pro TEBE. Na pasivní linku v oddělení zákaznického servisu volají stávající i potencionální noví klienti se svými dotazy. My jim na ně odpovídáme, hledáme optimální řešení a nabízíme produkty, které nejlépe vyhovují jejich požadavkům. Co to tedy znamená? Že my klientům nevoláme, oni volají nám.

Co tě na tomto oddělení čeká?
* Odpovídání na dotazy klientů - např. jaké doklady jsou potřeba k poskytnutí úvěru, k sepsání žádosti o úvěr, podmínky využití partnerské půjčky, možnosti navýšení a financování úvěru apod.
* Hledání optimálního řešení a nabízení našich produktů. Tímto si můžeš zajistit další bonusy
* Krátký zápis o zodpovězených telefonátech do interní databáze
* Nesmírně milá a lidská šéfová, která má u nás již 10 let zkušeností
* Prima parta lidí, kteří si sedli profesně i lidsky
* Kancelář přímo u metra Nové Butovice

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Vyladěný adaptační program včetně vstupního školení
* 5 týdnů dovolené
* Cafeteria benefity café (500,- Kč/měsíc)
* Stravenky v hodnotě 100,- Kč
*Týmové soutěže s odměnou výletu na naše pobočky po Evropě
* Penzijní připojištění
* Interní a externí vzdělávání
* Sportovní a charitativní akce, firemní večírky
* Zvýhodněné zaměstnanecké úvěry
* Dárkové vouchery
* Odměna 10 000 Kč za přivedení nového kolegy

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ vzdělání anebo odborné vyučení zakončené maturitní zkouškou
* Pro-zákaznický přístup a příjemný projev
* Přátelská povaha a pozitivní přístup
* Uživatelská znalost MS Office
* Praxe na telefonu může být výhodou. Pokud ji nemáš, nevadí. Rádi přijmeme i absolventy po škole.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

COFIDIS je mezinárodní finanční společnost, která se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku. Nabízí především online půjčky a rozmanité spotřebitelské a revolvingové úvěry.

V České republice COFIDIS poskytuje své finanční služby od roku 2004. Výhodná úvěrová nabídka, dlouhodobé zkušenosti a profesionální péče o zákazníka řadí COFIDIS mezi top společnosti v oblasti nebankovních úvěrů.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Bucharova 1423/6
158 00 Praha 13 - Stodůlky

Kontakt

Kontaktní osoba: Tereza Baráková
Tel.: +420724152585
E-mail: poslat životopis
ID: 3463458   Datum zveřejnění: 3.8.2018