Poradce zákaznického servisu pro stávající klienty

Cofidis, s.r.o.

Místo práce
Bucharova, Praha 13, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Miluješ telefonování, jsi zvídavý/á a rád/a odpovídáš na otázky? Nehledáš práci v call centru, ale v týmu, který je důležitou součástí společnosti? Tak tohle by mohla být práce právě pro TEBE. Na pasivní linku v oddělení zákaznického servisu volají stávající i potencionální noví klienti se svými dotazy. My jim na ně odpovídáme, hledáme optimální řešení a nabízíme produkty, které nejlépe vyhovují jejich požadavkům.

Co Tě na této pozici čeká?
* Zodpovídání dotazů klientů (v oblasti poskytnutí, navýšení a financování úvěru, poskytnutí informací o produktech, obsluha klientské zóny apod.).
* Hledání optimálního řešení a zajištění spokojenosti každého klienta
* Krátký zápis o zodpovězených telefonátech do interní databáze
* Pravidelná aktualizace klientských složek
* Poskytnutí informací o našich produktech a nabízení vhodných produktů dle individuálních potřeb klienta
* Spolupráce s ostatními odděleními (pohledávky, finanční oddělení, marketing…)

Za pomoci našich šikovných školitelek Ti poskytneme odborné školení na komunikační dovednosti, produkty, procesy, firemními aplikace a další nástroje, které budeš v rámci své práce využívat.

Pracovní doba (směny): PO - PÁ 3x týdně 8:00 - 16:30, 1x týdně 9:30 - 18:00, 1x týdně 11:30 - 20:00, 1x měsíčně SO 8:00 -14:00 (náhradní den volna v následujícím týdnu).

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Dobrou dostupnost MHD – kanceláře přímo u metra Nové Butovice
* Vyladěný adaptační program včetně vstupního školení
* Zajímavé měsíční finanční bonusy nad rámec fixní složky mzdy
* 5 týdnů dovolené
* Stravenky v hodnotě 100Kč/den, Cafeteria benefity 500Kč/měsíc, které je možné využít dle libosti (sport, kultura…)
* Odměna 10 000Kč za přivedení nového kolegy
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Týmové soutěže s odměnou výletu na naše pobočky po Evropě
* Skvělé firemní a charitativní akce a další benefity
* Možnost rozvoje v rámci Cofidis
* Neformální a přátelské pracovní prostředí

Pokud Tě pozice zaujala a jsi tím, koho do našeho týmu aktuálně hledáme, budeme se těšit na Tvůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ vzdělání anebo odborné vyučení zakončené maturitní zkouškou
* Výborná čeština slovem i písmem pro komunikaci s klienty i v rámci společnosti
* Zodpovědný a pozitivní přístup k práci a ochota pomoci konkrétnímu klientovi
* Přátelská povaha
* Uživatelská znalost PC
* Praxe na telefonu může být výhodou. Pokud ji nemáš, nevadí. Rádi přijmeme i absolventy po škole.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hledáš si práci ve fajn kolektivu, který tvoří lidé s různorodými vědomostmi a zkušenostmi? Je pro Tebe důležitá stabilita, týmová spolupráce a možnost seberealizace? Tak se přidej k nám a staň se součástí týmu COFIDIS, držitele prestižního ocenění Czech Superbrands 2018!

Jsme mezinárodní finanční společnost s licencí od České národní banky, která se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku. Za roky našeho působení v České republice jsme si vybudovali firemní kulturu, kde vládne neformální a přátelská atmosféra.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Bucharova 1423/6
158 00 Praha 13 - Nové Butovice

Kontakt

Kontaktní osoba: Tereza Baráková
Tel.: +420724152585
E-mail: poslat životopis
ID: 3463458   Datum zveřejnění: 7.12.2018