Poradce zákaznického servisu pro stávající klienty

Cofidis, s.r.o.

Místo práce
Bucharova, Praha 13, Česko, Stodůlky
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Miluješ telefonování, jsi zvídavý/á a rád/a odpovídáš na otázky? Tak tohle by mohla být práce právě pro TEBE. Na pasivní linku v oddělení zákaznického servisu volají stávající i potencionální noví klienti se svými dotazy. My jim na ně odpovídáme, hledáme optimální řešení a nabízíme produkty, které nejlépe vyhovují jejich požadavkům. Co to tedy znamená? Že my klientům nevoláme, oni volají nám.

Co tě u nás čeká?
* Odpovídání na dotazy klientů - např. jaké doklady jsou potřeba k poskytnutí úvěru, k sepsání žádosti o úvěr, podmínky využití partnerské půjčky, možnosti navýšení a financování úvěru apod.
* Hledání optimálního řešení a nabízení našich produktů, čímž si můžeš zajistit atraktivní finanční bonusy
* Krátký zápis o zodpovězených telefonátech do interní databáze
* Odborné školení, kde Tě seznámíme s našimi produkty, procesy, firemními aplikacemi a dalšími nástroji, které budeš v rámci své práce využívat
* Za pomoci našich šikovných školitelek si osvojíš jednání s klienty, schopnost argumentovat a poskytovat efektivní informace klientům
* Nesmírně milá a lidská šéfová, která má u nás již 10 let zkušeností
* Prima parta lidí, kteří si sedli profesně i lidsky
* Kancelář přímo u metra Nové Butovice

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Příjemné pracovní prostředí a skvělý kolektiv
* Vyladěný adaptační program včetně vstupního školení
* Interní a externí vzdělávání
* Možnost odborného a kariérního růstu v rámci společnosti
* Bohatý systém benefitů: finanční bonus, 5 týdnů dovolené, stravenky, Cafeterie, Multisport karta, zvýhodněné zaměstnanecké úvěry, příspěvek na penzijní připojištění, dárkové vouchery, odměna 10 000Kč za přivedení nového kolegy, sportovní a charitativní akce, firemní večírky

Zaujali jsme Tě? Zašli nám svůj životopis, budeme se těšit :).

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ vzdělání anebo odborné vyučení zakončené maturitní zkouškou
* Pro-zákaznický přístup a příjemný projev
* Přátelská povaha a pozitivní přístup
* Uživatelská znalost MS Office
* Praxe na telefonu může být výhodou. Pokud ji nemáš, nevadí. Rádi přijmeme i absolventy po škole.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

COFIDIS je mezinárodní finanční společnost s licencí od České národní banky, která se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku. Za roky našeho působení v České republice jsme si vybudovali otevřenou firemní kulturu, kde vládne profesionální, neformální a přátelská atmosféra.

Chceš pracovat a rozvíjet svůj potenciál v prostředí, kde je podporována seberealizace a rozvoj každého jedince? Hledáš si práci v prima kolektivu, který tvoří lidé s různorodými vědomostmi a zkušenostmi?

Tak se přidej k nám a staň se součástí týmu Cofidis, držitele prestižního ocenění Czech Superbrands 2018!

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Bucharova 1423/6
158 00 Praha 13 - Stodůlky

Kontakt

Kontaktní osoba: Tereza Baráková
Tel.: +420724152585
E-mail: poslat životopis
ID: 3463458   Datum zveřejnění: 27.9.2018