Hledáme poradce zákaznického servisu do prima týmu!

Cofidis, s.r.o.

Místo práce
Bucharova, Praha 13, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CO TĚ U NÁS ČEKÁ?
Baví Tě komunikovat s lidmi, jsi rád/a nápomocný/á a baví Tě řešit potřeby a požadavky klientů? Chtěl/a bys rozvíjet své komunikační a prodejní dovednosti? Pak by tohle mohla být práce právě pro Tebe! Do našeho sehraného týmu Telesales pod vedením skvělého a vždy nápomocného šéfa, hledáme šikovného a komunikativního kolegu/yni.

Tvojí hlavní pracovní náplní bude:
* Aktivní volání stávajícím i potenciálním klientům - nabízení a sestavování našich úvěrových produktů, informování o nových produktech nebo aktuálních nabídkách
* Zodpovídání dotazů klientů v oblasti žádostí o úvěr, splacení či přeplatků
* Krátký zápis o proběhlých telefonátech do interní databáze
* Zpracování a zodpovídání došlých emailů, dopisů, chatových dotazů
* Spolupráce s ostatními odděleními (pohledávky, finanční oddělení, marketing…)

V rámci zaškolování Ti poskytneme odborné školení na komunikační dovednosti a seznámíme Tě s našimi produkty, procesy, firemními aplikacemi a dalšími nástroji, které budeš v rámci své práce využívat.

Zaměstnanecké výhody, benefity

NA CO SE U NÁS MŮŽEŠ TĚŠIT?
* Neformální a přátelské pracovní prostředí
* Dobrou dostupnost MHD – kanceláře přímo u metra Nové Butovice
* Zajímavé měsíční finanční bonusy nad rámec fixní složky mzdy
* 5 týdnů dovolené
* Stravenky v hodnotě 100Kč/den, Cafeteria benefity 500Kč/měsíc, které je možné využít dle libosti (sport, kultura…)
* Odměna 10 000Kč za přivedení nového kolegy
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Firemní a charitativní akce a další benefity
* Možnost rozvoje v rámci Cofidis

Zaujali jsme Tě? Zašli nám svůj životopis, budeme se těšit.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO BY TI NEMĚLO CHYBĚT?
* SŠ vzdělání anebo odborné vyučení zakončené maturitní zkouškou
* Výborná čeština slovem i písmem
* Pro-zákaznický a pozitivní přístup
* Zkušenost ze zákaznického servisu či call centra je fajn – pokud ji nemáš, nevadí, rádi přijmeme i absolventy po škole
* Přátelská povaha
* Uživatelská znalost PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hledáš si práci v prima kolektivu, který tvoří lidé s různorodými vědomostmi a zkušenostmi? Je pro Tebe důležitá stabilita, týmová spolupráce a možnost seberealizace? Tak se přidej k nám a staň se součástí týmu COFIDIS, držitele prestižního ocenění Czech Superbrands 2018!

Jsme mezinárodní finanční společnost s licencí od České národní banky, která se specializuje na poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku. Za roky našeho působení v České republice jsme si vybudovali firemní kulturu, kde vládne neformální a přátelská atmosféra.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Bucharova 1423/6
158 00 Praha 13 - Stodůlky

Kontakt

ID: 3527895   Datum zveřejnění: 30.10.2018