Specialista zákaznické podpory

Cofidis, s.r.o.

Místo práce
Bucharova, Praha 13, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CO TĚ NA TÉTO POZICI ČEKÁ?
Jmenuji se Julo a mám na starosti oddělení prodeje pro stávající klientelu. Představím Ti pozici, náplň práce a vše, co Tě u nás čeká. Zároveň Tě zvu k nám do týmu, kde nás poznáš a uvidíš naši práci: Jsme šestičlenný tým pro naše stávající klienty. Práce si vážíme, proto do ní dáváme maximum, a to od pondělí do pátku 8:00 - 16:30 hod. O víkendu si užíváme rodinu, přátele, cestování, kino a další „víkendovky“.

JAKÝ BUDE TVŮJ DEN:
* Komunikace a aktivní volání našim stávajícím nebo novým klientům (poskytování informací o produktech nebo aktuálních nabídkách, sestavování úvěrových produktů dle individuálních potřeb klienta)
* Péče o naše zákazníky prostřednictvím různých kanálů (e-mail, chat, telefon) - zodpovídání a vyřizování jejich žádostí
* Aktualizace údajů v klientském systému
* Podílení se na budování vztahů s našimi zákazníky
* Spolupráce s dalšími odděleními ve společnosti

Během prvních týdnů Tě seznámíme s našimi produkty, procesy, firemními aplikacemi a dalšími nástroji, které budeš v rámci své práce využívat. Za pomoci šikovných trenérek Ti také pomůžeme zdokonalit Tvé komunikační a argumentační dovednosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

NA CO SE U NÁS MŮŽEŠ TĚŠIT?
* Dobrou dostupností MHD – kanceláře přímo u metra Nové Butovice
* 5 týdnů dovolené
* Kromě fixní měsíční mzdy nabízíme také zajímavé finanční bonusy a je jenom na Tobě, jak velká bude Tvoje měsíční variabilní složka
* Stravenky v hodnotě 100Kč/den, Cafeteria benefity 500Kč/měsíc, které je možné využít dle libosti (sport, kultura…), odměna 10 000Kč za přivedení nového kolegy
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Odborná interní a externí školení
* Týmové soutěže s odměnou výletu na naše pobočky po Evropě
* Skvělé firemní a charitativní akce a další benefity
* Neformální a přátelské pracovní prostředí

Těšíme se na Tvůj životopis a setkání s Tebou!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

ČÍM NÁM UDĚLÁŠ RADOST?
* SŠ vzděláním anebo odborným vyučením zakončeným maturitní zkouškou
* Výbornou znalostí českého jazyka pro komunikaci s klienty
* Pro-zákaznickým přístupem a dobrými komunikačními dovednostmi
* Spolehlivostí, schopností umět naslouchat a hledat řešení
* Uživatelskou znalostí práce na PC (Word, Excel, Outlook)
* Praxe na telefonu může být výhodou. Pokud ji nemáš, nevadí. Rádi přijmeme i absolventy po škole.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

COFIDIS je francouzská finanční společnost s licencí od České národní banky, a již přes 15 let se v České republice specializujeme na poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku. Naši Cofidis "rodinu" tvoří 150 zaměstnanců a panuje u nás neformální a přátelská atmosféra. Hledáme k sobě lidi, kteří hledají stabilního zaměstnavatele a dlouhodobou spolupráci v příjemném pracovním prostředí. Přidej se k nám a staň se součástí týmu Cofidis, držitele prestižního ocenění od Člověka v tísni, Great Place To Work a Czech Superbrands 2020!

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3527895  Datum zveřejnění: 2.6.2020