Specialista/ Poradce vymáhání pohledávek

Cofidis, s.r.o.

Místo práce
Bucharova, Praha 13, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Z důvodu rozšíření týmu hledáme nového fajn parťáka/parťačku. Jsi komunikativní a umíš dát klientovi pocit, že jsi tu jenom pro něj a všechno spolu hravě vyřešíte? Chtěl/a bys získat nebo uplatnit své znalosti v oblasti financí? Máš dost práce o víkendu a 12hodinových směn? Dej nám o sobě vědět a přijď pracovat k nám.

TVOJÍ HLAVNÍ ČINNOSTÍ BUDE:
* Telefonní kontaktování svěřeného portfolia klientů, kteří neuhradili měsíční splátky
* Zjišťování situace a důvodu, proč je člověk v prodlení
* Uzavírání dohod na úhradě neuhrazených splátek úvěru s klienty
* Motivace klientů k uhrazení splátky
* Práce s interním systémem - ověření a aktualizace klientských informací
* Vedení administrativy pohledávek dle nastaveného procesu společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Dobrá dostupnost MHD – moderní kanceláře přímo u metra Nové Butovice
* Neformální a přátelské pracovní prostředí
* 5 týdnů dovolené
* Měsíční finanční bonusy nad rámec fixní složky mzdy
* Stravenky v hodnotě 100Kč/den
* Cafeteria benefity 500Kč/měsíc, které je možné využít dle libosti (sport, kultura…),
* Odměna 10 000Kč za doporučení zaměstnance
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Odborná interní a externí školení
* Týmové soutěže s odměnou výletu na naše pobočky po Evropě
* Skvělé firemní a charitativní akce a další benefity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ vzdělání anebo odborné vyučení zakončené maturitní zkouškou
* Zkouška dle Zákona č.257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru je velkou výhodou
* Předchozí zkušenost z call centra nebo agendou vymáhání pohledávek je vítána, ale rádi zaškolíme i čerstvé absolventy
* Uživatelská znalost PC (Microsoft Office)
* Výborná znalost českého jazyka pro komunikaci s klienty
* Dobré komunikační dovednosti, schopnost vyjednávat a hledat řešení
* Asertivní, pozitivní a zodpovědný přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

COFIDIS je francouzská finanční společnost s licencí od České národní banky, a již přes 15 let se v České republice specializujeme na poskytování spotřebitelských úvěrů na dálku. Naši Cofidis "rodinu" tvoří 150 zaměstnanců a panuje u nás neformální a přátelská atmosféra. Hledáme k sobě lidi, kteří hledají stabilního zaměstnavatele a dlouhodobou spolupráci v příjemném pracovním prostředí. Přidej se k nám a staň se součástí týmu Cofidis, držitele prestižního ocenění od Člověka v tísni, Great Place To Work a Czech Superbrands 2020!

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3909335  Datum zveřejnění: 6.5.2020