Seřizovač ve strojírenské výrobě

Comac Jobs s.r.o.

Místo práce
Nový Jičín, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmínky (brutto)
23.500-30.000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vhodné kandidáty na pozice obsluhy CNC strojů, svářečů, páječů a obsluhy Karuselů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• mzda – 23.500 Kč – 30.000 Kč/měsíc
• HPP (hlavní pracovní poměr) jako KMENOVÝ ZAMĚSTNANEC Hanon Systems Autopal s.r.o.
• výkonnostní odměny, příplatky za směnnost, přesčasy, 13. a 14. plat apod.
• příspěvek na stravu, příspěvek na dojíždění, příspěvek na penzijní pojištění apod.
• další řada odměn a benefitů dle kolektivní smlouvy s odborovou organizací

Informace o náboru

Pro našeho klienta realizujeme výběrové řízení v rámci náboru pracovníků výroby do KMENONÉHO STAVU. Zašlete prosím životopis a my už Vás budeme kontaktovat k osobní schůzce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost Hanon Systems Autopal s.r.o., sídlící v Novém Jičíně se zabývá výrobou klimatizačních jednotek pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

výroba

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• praxe ve výrobní firmě výhodou
• manuální zručnost
• pečlivost a aktivní přístup k práci
• dobrý zdravotní stav
• ochota pracovat na třísměnný provoz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká personální agentura a na trhu fungujeme od roku 2011. Působíme po celé Moravě a taky v Čechách. Zaměstnáváme přes 1 800 přidělených zaměstnanců u více než 100 klientů.
Naši klienti jsou převážně výrobní, strojírenské a logistické společnosti.

Na základě našich zkušeností víme, co klient k rozvoji své společnosti potřebuje a také očekává: samozřejmostí je naše flexibilita a především osobní dlouhodobý přístup, který stavíme na důvěře a znalosti prostředí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3181394  Datum zveřejnění: 30.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23.500-30.000,-