Koordinátor pracovníků s polštinou

Comac Jobs s.r.o.

Místo práce
Nový Jičín, Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* vyhledávání vhodných uchazečů o zaměstnání a jejich přidělení ke klientovi
* komunikace s uchazeči o pracovní uplatnění
* tvorba pracovněprávních dokumentů
* přidělení zaměstnance ke klientovi a s tím spojené organizační činnosti
* plánování směn, zpracování docházek, tvorba podkladů pro mzdy, řešení požadavků zaměstnanců

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práce v příjemném kolektivu
* zajímavá práce s pružnou pracovní dobou
* možnost dalšího vzdělávání
* zajímavé finanční ohodnocení
* pracovní poměr na dobu neurčitou

Informace o náboru

Pro našeho klienta, společnost poskytující logistické služby ve výrobní společnosti, hledáme vhodné kandidáty, kteří rozšíří stávající tým a pomohou tak s koordinací polsky hovořících zaměstnanců.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Společnost poskytující logistické služby výrobním společnostem v Moravskoslezském kraji.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Polský jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* proaktivní přístup, týmový hráč
* schopnost zorganizovat si svůj čas a práci
* velmi dobré komunikační schopnosti
* schopnost domluvit se polsky na úrovni rodilého mluvčího
* zkušenosti na obdobné pozici výhodou, ne však podmínkou - zaučíme!
* ŘP. sk. B - aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká personální agentura a na trhu fungujeme od roku 2011. Působíme po celé Moravě a taky v Čechách. Zaměstnáváme přes 1 800 přidělených zaměstnanců u více než 100 klientů.
Naši klienti jsou převážně výrobní, strojírenské a logistické společnosti.

Na základě našich zkušeností víme, co klient k rozvoji své společnosti potřebuje a také očekává: samozřejmostí je naše flexibilita a především osobní dlouhodobý přístup, který stavíme na důvěře a znalosti prostředí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3212991  Datum zveřejnění: 12.10.2017