Projektový manažer (elektro/MaR)

Comac Jobs s.r.o.

Místo práce
Okres Trnava
plný úvazek
Termín nástupu
13.11.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Převzít několik stávajících projektů, které běží u klientů a které bude potřeba dotáhnout do zdárného konce
Následně se věnovat novým projektům
Posilovat roli MARCO - CZECH jako užitečného partnera svých zákazníků, hledat kreativní cesty, jak zákazníkům předat, co firma dokáže
Hledat cesty, jak zákazníkům usnadnit a zlevnit provozování jejich budov a tím i vytvářet pro firmu nové obchodní příležitosti
Budovat se zákazníky dlouhodobé přátelské vztahy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- fixní plat a odměny za výkon
- služební automobil, služební telefon, notebook
- odborná školení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Architektura a inženýrské činnosti

Společnost MARCO - CZECH je špičkou v oboru slaboproudých a silnoproudých instalací a měření a regulace. Zajišťuje komplexní dodávky v oblasti elektro pro budovy na území České a Slovenské republiky. Realizuje dodávky pro výstavbu nových budov, rekonstrukcí a přestaveb a poskytuje servisní služby pro provoz budov v rozsahu všech elektro technologií.

MARCO - CZECH je menší, podnikatelsky laděná společnost, kde jsou lidé obyčejně sami sebou a kde panuje přátelské pracovní prostředí.

Hledáme člověka, který chce řídit projekty, protože ho baví věci organizovat a vidět, jak věci postupují dopředu.

Jak říká ředitel společnosti: " Hledáme člověka, kterého baví věci budovat, který je rád, že je za ním jasně vidět hotové dílo, kterým se může on sám pochlubit.“

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho bychom rádi přivítali:

Člověka, který ví, co obnáší vedení projektů
Někoho, kdo zná problematiku elektro, ideálně to vystudoval a má k tomu tedy blízko
Člověka, co hledá cesty a nabízí řešení
Baví Vás pracovat samostatně a nepotřebujete za sebou někoho, kdo Vám říká, co a jak máte dělat
Člověka, který je přirozeně a smysluplně systémový. Orientuje se v procesu, ale svoboda rozhodování a vlastní selský rozum jsou pro něj důležitější
Odvážnou osobnost, která se nebojí rizika, vnímá ho a umí s ním pracovat
Člověka s integritou. Důvěra, spolupráce, loajalita a respekt musí být neporušitelné principy
V Marcu nehledáme člověka, který nutně sedí v kanceláři. Je na Vás, jak si Vaši práci zorganizujete. Chcete jít v pondělí dopoledne s dětmi do kina a pak se pustíte do práce a pracujete do noci? Jak je libo. Není pro nás důležité být v práci od 9 do 17, ale výsledek. A ten se u projektového manažera ukáže velmi rychle.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká personální agentura a na trhu fungujeme od roku 2011. Působíme po celé Moravě a taky v Čechách. Zaměstnáváme přes 1 800 přidělených zaměstnanců u více než 100 klientů.
Naši klienti jsou převážně výrobní, strojírenské a logistické společnosti.

Na základě našich zkušeností víme, co klient k rozvoji své společnosti potřebuje a také očekává: samozřejmostí je naše flexibilita a především osobní dlouhodobý přístup, který stavíme na důvěře a znalosti prostředí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3241121  Datum zveřejnění: 13.11.2017