Elektrikář / údržba - hledáme nového kolegu

Comac Jobs s.r.o.

Místo práce
Bakov nad Jizerou, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
30.08.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřizování, údržba a opravy výrobních elektrozařízení/strojů
• Elektrická údržba výrobních hal
• Správa elektrotechnické dokumentace
• Práce s jednoduchými nástroji a dodržování BOZP
• Plnění úkolů od nadřízených

Pracujeme v třísměnném provozu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci u zaměstnavatele, který ocení Vaše výsledky
• Motivující finanční ohodnocení
• Zaučení na danou činnost a podporu od nadřízených
• Příjemný pracovní kolektiv, který drží pospolu
• Možnost profesního a osobního růstu
• Podporu ve vzdělávání formou kurzů
• Po určité době týden dovolené navíc
• Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 85 Kč
• Další zaměstnanecké výhody a benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Rychle rostoucí společnost v oblasti automobilového průmyslu a logistiky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Technické

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Ukončené SOU/SŠ vzdělání technického směru
• Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
• Platná vyhláška 50 §6
• Technické znalosti a manuální zručnost
• Schopnost samostatné práce
• Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
• Ochota učit se nové věci
• ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká personální agentura a na trhu fungujeme od roku 2011. Působíme po celé Moravě a taky v Čechách. Zaměstnáváme přes 1 800 přidělených zaměstnanců u více než 100 klientů.
Naši klienti jsou převážně výrobní, strojírenské a logistické společnosti.

Na základě našich zkušeností víme, co klient k rozvoji své společnosti potřebuje a také očekává: samozřejmostí je naše flexibilita a především osobní dlouhodobý přístup, který stavíme na důvěře a znalosti prostředí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3481329  Datum zveřejnění: 30.8.2018