Montážní dělník/dělnice

Comac Jobs s.r.o.

Batz Czech S.r.o., Ostravská, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
15.06.2019
Mzdové podmínky (brutto)
21 000 - 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme volné pracovní místa pro ženy i muže na pozici Montážní dělník/dělnice, kde máte každý měsíc prémie až 1.500Kč a 90Kč stravenky !

Náplň práce:
· obsluha strojů a zařízení - NENÍ to pásová výroba !!!
· výroba a montáž komponentů (čidel a pedálů)
· fyzický nenáročná práce - vhodná i pro ženy
· třísměnný provoz - VÍKENDY VOLNÉ

Co Vám nabízíme:

- dlouhodobou práci ve stabilní Španělské firmě
· práce na HPP
· 19.000 + 1.500 prémie + 90Kč stravenky, příplatky za přesčasy, noční a odpolední !
· místo pracoviště: Frýdlant nad Ostravicí
· stravenky v hodnotě 90Kč
· čisté a příjemné prostředí, a skvělý kolektiv
· nástup IHNED
- pro naše zaměstnance ODMĚNA 3.000,- za každé doporučení nového zaměstnance do firmy !

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Klient se zabývá produkci čidel a pedálů pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká personální agentura a na trhu fungujeme od roku 2011. Působíme po celé Moravě a taky v Čechách. Zaměstnáváme přes 1 800 přidělených zaměstnanců u více než 100 klientů.
Naši klienti jsou převážně výrobní, strojírenské a logistické společnosti.

Na základě našich zkušeností víme, co klient k rozvoji své společnosti potřebuje a také očekává: samozřejmostí je naše flexibilita a především osobní dlouhodobý přístup, který stavíme na důvěře a znalosti prostředí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3575247  Datum zveřejnění: 28.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 21 000 - 28 000 Kč/měsíc