Programátor pro CNC vertikální centrum

Comac Jobs s.r.o.

Místo práce
Odry, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.03.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* úzká komunikace s konstruktérem
* stanovení technologického postupu obrábění jednotlivých komponentů
* obrábění zejména AL slitin
* řešení vyrobitelnosti jednotlivých komponentů
* programování, seřizování a obsluha CNC stroje
* zodpovědnost za kvalitu vyrobených dílců, měření
* údržba strojního zařízení
* práce s technickou dokumentací

Zaměstnanecké výhody, benefity

* nástup ihned do kmenového stavu společnosti
* smlouva na dobu neurčitou
* jednosměnný provoz s flexibilní pracovní dobou (možnost přizpůsobení si pracovní doby dle potřeby)
* vlastní organizace práce, příjemná atmosféra na pracovišti
* zajímavé finanční ohodnocení (mzda dohodou dle zkušeností kandidáta)
* měsíční prémie, stravenky, pololetní odměny (podíl na zisku)

Informace o náboru

V případě zájmu o pozici nám zašlete Váš životopis prostřednictvím odpovědi na inzerát.
Neváhejte nás kontaktovat také na e-mailu či telefonicky a rádi zodpovíme veškeré dotazy: [email protected], +420 704 72 44 44.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Do společnosti, která se zabývá konstrukcí a výrobou vlastních originálních pneumatických systémů a komponentů na Odersku, hledáme samostatného, technicky zaměřeného kandidáta pro práci na CNC vertikálním obráběcím centru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SOU/SŠ vzdělání
* praxe na obdobné pozici podmínkou
* čtení technické dokumentace,
* znalost dílenského měření
* znalost programu SolidCAM výhodou
* znalost řízení Heidenhain výhodou
* technické myšlení
* samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, týmový hráč

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká personální agentura a na trhu fungujeme od roku 2011. Působíme po celé Moravě a taky v Čechách. Zaměstnáváme přes 1 800 přidělených zaměstnanců u více než 100 klientů.
Naši klienti jsou převážně výrobní, strojírenské a logistické společnosti.

Na základě našich zkušeností víme, co klient k rozvoji své společnosti potřebuje a také očekává: samozřejmostí je naše flexibilita a především osobní dlouhodobý přístup, který stavíme na důvěře a znalosti prostředí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3583798  Datum zveřejnění: 22.1.2019