Operátor výroby - možnost volby směn dle Vašich potřeb

Comac Jobs s.r.o.

Místo práce
Závodní, Hluk, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.2.2019
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
22000 - 26000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše náplň práce po dobu 7,5 h na směně
obsluha a práce strojů a zařízení na montážních výrobních linkách
manipulace, kompletace a montáž jednotlivých dílů do automobilů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za odvedenou práci nabízíme
možnost zvolit si směny dle Vašich potřeb a možností - ranní, či odpolední, nebo noční, případně jejich kombinaci - v týdenních turnusech
mzdu v čistém od 18 - 22.000,- kč včetně všech příplatků za odpolední a noční směny
kromě zmíněných příplatků a bonusů za výkon i 13. a 14.plat v případě, že budete pracovat bez absence alespoň půl roku a kvartálně bonus za docházku 1500,- kč
příspěvek na stravování, závodní jídelna
možnost práce jak pro muže tak i pro ženy
a mnoho dalších zajímavých výhod

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu zašlete Váš životopis na [email protected], případně volejte na TF číslo 774 400 140

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

28.2.2019 (zbývá ještě 12 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobní společnost zabývající se produkcí pro významné automobilové značky z celého světa, s dlouholrtou tradicí na trhu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

strojní

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky na Vás
manuální zručnost a zdatnost při manipulaci a kompletaci výrobků
samostatnost a morální zodpovědnost za dobře odvedenou práci
ochota pracovat od pondělí do pátku dlouhodobě v prosperující firmě

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá, česká, dynamická společnost, která úročí své letité zkušenosti z oblasti HR business partner.
Na základě našich zkušeností víme, co klient k rozvoji své společnosti potřebuje a také očekává: samozřejmostí je naše flexibilita a především osobní dlouhodobý přístup, který stavíme na důvěře a znalosti prostředí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Janáčkova 16
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Olga Kovaříková
Tel.: +420 774 400 140
E-mail: poslat životopis
ID: 3589583   Datum zveřejnění: 30.1.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   22000 - 26000