Operátor výroby - možnost volby směn dle Vašich potřeb

Comac Jobs s.r.o.

Místo práce
Závodní, Hluk, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.2.2019
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 26000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše náplň práce po dobu 7,5 h na směně
obsluha a práce strojů a zařízení na montážních výrobních linkách
manipulace, kompletace a montáž jednotlivých dílů do automobilů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za odvedenou práci nabízíme
možnost zvolit si směny dle Vašich potřeb a možností - ranní, či odpolední, nebo noční, případně jejich kombinaci - v týdenních turnusech
mzdu v čistém od 18 - 22.000,- kč včetně všech příplatků za odpolední a noční směny
kromě zmíněných příplatků a bonusů za výkon i 13. a 14.plat v případě, že budete pracovat bez absence alespoň půl roku a kvartálně bonus za docházku 1500,- kč
příspěvek na stravování, závodní jídelna
možnost práce jak pro muže tak i pro ženy
a mnoho dalších zajímavých výhod

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu zašlete Váš životopis na [email protected], případně volejte na TF číslo 774 400 140

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobní společnost zabývající se produkcí pro významné automobilové značky z celého světa, s dlouholrtou tradicí na trhu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

strojní

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky na Vás
manuální zručnost a zdatnost při manipulaci a kompletaci výrobků
samostatnost a morální zodpovědnost za dobře odvedenou práci
ochota pracovat od pondělí do pátku dlouhodobě v prosperující firmě

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká personální agentura a na trhu fungujeme od roku 2011. Působíme po celé Moravě a taky v Čechách. Zaměstnáváme přes 1 800 přidělených zaměstnanců u více než 100 klientů.
Naši klienti jsou převážně výrobní, strojírenské a logistické společnosti.

Na základě našich zkušeností víme, co klient k rozvoji své společnosti potřebuje a také očekává: samozřejmostí je naše flexibilita a především osobní dlouhodobý přístup, který stavíme na důvěře a znalosti prostředí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3589583  Datum zveřejnění: 30.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22000 - 26000