Strojník válcovacích linek - Huštěnovice

Comac Jobs s.r.o.

Místo práce
Huštěnovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
15.2.2019
Mzdové podmínky (brutto)
25000-28000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

POPIS POZICE
Hlavní pracovní náplní Strojníka válcovacích linek je zajištění obsluhy, seřizování, kalibrování a údržby válcovacích linek

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME
zázemí prosperující, rozvíjející se společnosti
odborné zaškolení a systém stálého vzdělávání
odpovídající platové ohodnocení - 21-23.000,- kč čistá mzda a k tomu 1500 Kč/kvartál za docházky
zaměstnanecké benefity (např.stravenky aj.)
20+5 dnů dovolené ročně

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Vývoj, výroba a finalizace produktů vyrobených z ocelových plechů a profilů.
Vize společnosti:
Pro svou spolehlivost, kvalitu, kreativitu a flexibilitu jsme vyhledávaným partnerem náročných zákazníků.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojní

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY NA UCHAZEČE
ÚSO s maturitou nebo SO s vyučením (strojírenství)
ochota pracovat na 3 směny
chuť učit se a zdokonalovat
samostatnost
komunikativnost
morální zodpovědnost k vykonávané práci
smysl pro týmovou práci
technické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká personální agentura a na trhu fungujeme od roku 2011. Působíme po celé Moravě a taky v Čechách. Zaměstnáváme přes 1 800 přidělených zaměstnanců u více než 100 klientů.
Naši klienti jsou převážně výrobní, strojírenské a logistické společnosti.

Na základě našich zkušeností víme, co klient k rozvoji své společnosti potřebuje a také očekává: samozřejmostí je naše flexibilita a především osobní dlouhodobý přístup, který stavíme na důvěře a znalosti prostředí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3589655  Datum zveřejnění: 30.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000-28000