Technický specialista plazmových, laserových a kyslíko-acetylenových řezacích systémů

Comac Jobs s.r.o.

Místo práce
Šenov u Nového Jičína, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
23-25000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

JSI TECHNICKÝ TYP SE ZÁJMEM O MODERNÍ TECHNOLOGIE A STROJÍRENSTVÍ?
TAK PRÁVĚ O TEBE MÁME ZÁJEM. VŠE POTŘEBNÉ TĚ NAUČÍME A BUDEŠ MÍT I VLASTNÍHO MENTORA.

NÁPLŇ PRÁCE
TECHNICKÁ PODPORA V OBLASTI ŘEZÁNÍ PLAZMOU, LASEREM A PLAMENEM
POŘÁDÁNÍ A ÚČAST TECHNICKÝCH ŠKOLENÍ
TECHNICKÁ PODPORA PRODEJE ŘEZACÍCH SYSTÉMŮ/ZDROJŮ EX-TRAFIRE®

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME
PRÁCI V PŘÁTELSKÉM KOLEKTIVU
ZÁZEMÍ STABILNÍ SPOLEČNOSTI
ČTVRTLETNÍ PRÉMIE
DOVOLENÁ NAVÍC
PŘÍSPĚVEK NA PENZIJNÍ PŘIPOJIŠTĚNÍ
PŘÍSPĚVEK NA STRAVOVÁNÍ

Místo výkonu práce: Šenov u Nového Jičína nebo Uherské hradiště

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

THERMACUT®, THE CUTTING COMPANY®, FHT-EX®, EX-TRAFIRE®, EX-TRACK® A EX-TRABEAM® JSOU REGISTROVANÉ OCHRANNÉ ZNÁMKY SPOLEČNOSTI THERMACUT, K. S., KTERÉ JSOU ČI MOHOU BÝT REGISTROVÁNY V ČESKÉ REPUBLICE ČI JINÝCH ZEMÍCH.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojní

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY
VZDĚLÁNÍ V ELEKTRO-TECHNICKÉM OBORU
VYHLÁŠKA Č.50 §5 ČI VYŠŠÍ
KOMUNIKATIVNÍ AJ (SLOVEM, PÍSMEM)
ZNALOST PRÁCE NA PC (EXCEL, WORD, OUTLOOK)
ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ SK. B
ČASOVÁ FLEXIBILITA, KOMUNIKATIVNOST
ZRUČNOST

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká personální agentura a na trhu fungujeme od roku 2011. Působíme po celé Moravě a taky v Čechách. Zaměstnáváme přes 1 800 přidělených zaměstnanců u více než 100 klientů.
Naši klienti jsou převážně výrobní, strojírenské a logistické společnosti.

Na základě našich zkušeností víme, co klient k rozvoji své společnosti potřebuje a také očekává: samozřejmostí je naše flexibilita a především osobní dlouhodobý přístup, který stavíme na důvěře a znalosti prostředí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3605246  Datum zveřejnění: 21.2.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23-25000