Finanční kontrolor - Financial Controller - Slaný

Comac Jobs s.r.o.

Místo práce
Slaný, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.7.2019
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Láká Vás uplatnění v mezinárodní výrobní společnosti, která má na trhu až dvou set letou tradici? Rád/a dáváte číslům smysl a analytické myšlení je Vám vlastní? Chcete být za svou práci adekvátně odměněn/a? Pokud jsou vaše odpovědi kladné, tak právě Vás by tato nabídka mohla zaujmout.

V současné době hledáme do mezinárodní výrobní firmy kolegu na pozici „Finanční kontroler“.

Co Vás na této pozici čeká?

Zodpovědnost za svěřenou agendu ve finančním účetnictví (podpora finančních procesů a reportingu)
Budete kontaktní osobou pro sesterskou společnost na Slovensku (sběr dat a konsolidace s českou společností)
komunikace s externí účetní firmou na Slovensku
Podpora finančních procesů pro legální entity jak v České republice, tak i na Slovensku,
Rekonciliace mezinárodních transakcí,
Příprava a reporting dle IFRS,
Zodpovědnost za interní kontroly ve společnosti (prevence proti podvodům)

Koho na tuto pozici hledáme?

Praxe v podnikových financích 2 roky
Minimálně středoškolské vzdělání (ekonomický směr výhodou),
Znalost účetnictví (IFRS výhodou)
Uživatelská znalost práce s PC (MS Office, SAP – výhodou),
Jste proaktivní, komunikativní a disponujete analytickým myšlením,
Zaměření na detail a důslednost řadíte mezi své silné stránky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám za Vaši práci můžeme nabídnout?

Zázemí mezinárodní společnosti,
Smlouvu na HPP,
Motivující finanční ohodnocení,
Podnikové jazykové kurzy,
Roční odměna a vánoční bonus,
Příspěvek na stravování a penzijní připojištění,
Odměny při pracovních a životních výročích,
Mobilní tarify pro soukromé účely,
Pružná pracovní doba,
Příjemné pracovní prostředí.

Informace o náboru

Volejte či pište. Odpovíme obratem.

WhatsApp (727919629), Messenger (https://www.facebook.com/marek.sedlacek.7564), Skype (msedlacek_14), LinkedIn (www.linkedin.com/in/mareksedlacek)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní výrobní společnost s dvousetletou tradicí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká personální agentura a na trhu fungujeme od roku 2011. Působíme po celé Moravě a taky v Čechách. Zaměstnáváme přes 1 800 přidělených zaměstnanců u více než 100 klientů.
Naši klienti jsou převážně výrobní, strojírenské a logistické společnosti.

Na základě našich zkušeností víme, co klient k rozvoji své společnosti potřebuje a také očekává: samozřejmostí je naše flexibilita a především osobní dlouhodobý přístup, který stavíme na důvěře a znalosti prostředí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3670462  Datum zveřejnění: 16.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 60 000 Kč/měsíc