Nástrojař

Comac Jobs s.r.o.

Místo práce
Kopřivnice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Údržba na vstřikovacích formách
* Pravidelné plánované údržby strojních zařízení
* Nárazové údržby při vzniklých poruchách

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Motivující finanční ohodnocení s pravidelným navýšením
* Prémie až 3 000 Kč/měsíc
* Příplatky za směnný provoz
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Kvartální docházkový bonus
* 13. a 14. plat
* Stravenky
* 25 dní dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Hledáme schopné kandidáty na nástrojáře, kteří si chtějí hezky vydělat!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Znalost práce na fréze a soustruhu
* Jeřábnický průkaz
* Svářečský průkaz výhodou
* Praxe v konstrukci vstřikovacích forem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká personální agentura a na trhu fungujeme od roku 2011. Působíme po celé Moravě a taky v Čechách. Zaměstnáváme přes 1 800 přidělených zaměstnanců u více než 100 klientů.
Naši klienti jsou převážně výrobní, strojírenské a logistické společnosti.

Na základě našich zkušeností víme, co klient k rozvoji své společnosti potřebuje a také očekává: samozřejmostí je naše flexibilita a především osobní dlouhodobý přístup, který stavíme na důvěře a znalosti prostředí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3686115  Datum zveřejnění: 4.6.2019