Operátor výstupní kontroly

Comac Jobs s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 23 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Manipulace s hliníkovými a ocelovými koly
Rozpoznání vad a drobné úpravy kol
Kontrola a balení kol
Provádění záznamů do formulářů o vyřazených kolech

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost získání nadstandartních prémií a odměn
Oceníme Váš extra čas vynaložený k práci a dostanete příplatky za přesčasy Připlatíme 50 % z hodinové taxy za odpracované víkendové dny
Vyplácíme měsíční docházkový bonus ve výši 1000 Kč
Chutně se u nás najíte po celý den, nabízíme dotované stravné
Odpočinete si v průběhu 25 dní na dovolené
Rádi přispějeme na penzijní a životní připojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automotive společnost sídlící v Ostravě

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká personální agentura a na trhu fungujeme od roku 2011. Působíme po celé Moravě a taky v Čechách. Zaměstnáváme přes 1 800 přidělených zaměstnanců u více než 100 klientů.
Naši klienti jsou převážně výrobní, strojírenské a logistické společnosti.

Na základě našich zkušeností víme, co klient k rozvoji své společnosti potřebuje a také očekává: samozřejmostí je naše flexibilita a především osobní dlouhodobý přístup, který stavíme na důvěře a znalosti prostředí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3942170  Datum zveřejnění: 24.7.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 000 Kč/měsíc