Konzultant zákaznické linky - nový projekt a skvělé benefity

Comdata Czech s.r.o

Místo práce
náměstí Soukenné 115, Jeřáb, Liberec, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
21000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

PŘIDEJ SE DO NAŠEHO NOVÉHO TÝMU V LIBERCI

Hledáš práci, kde využiješ svůj komunikační um? Chceš se orientovat či se orientuješ v oblasti pojištění a rád bys zúročil své dovednosti?
Pak pátráme právě po Tobě!

Přidej se do našeho nového týmu mezinárodní pojišťovny Colonnade.

Hledáme kolegy, kteří budou budou komunikovat se stávajícími i novými klienty v oblasti širokého portfolia neživotních pojištění.

Se vším Ti pomůžeme a především Tě na vše řádně vyškolíme.

Staňte se součástí skvělé party, která nezkazí žádnou srandu (jsme mladí, starší, nejstarší - věk pro nás nehraje žádnou roli).

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO VÁM NABÍZÍME:

Zázemí stabilní mezinárodní společnosti s přátelským kolektivem
Na míru šité smlouvy dle potřeb zaměstnanců – hlavní pracovní poměr či různě zkrácené úvazky
Pracovní doba 8:00 hod. - 16:30 hod. (možno i kratší), VŽDY volné víkendy a svátky
Nástupní mzdu 17 000 Kč + variabilní složku mzdy bez omezení (výdělek je vždy ve vašich rukou)
Speciální bonus ve výši 12 000 Kč v průběhu prvních měsíců spolupráce
25 dnů skvělé dovolené
Stravenky v hodnotě 80 Kč – ihned od nástupu
Exkluzivní telefonní tarif za 89,- Kč neomezené volání ČR, SMS ČR + 10 GB data
Multisportovní a benefitní kartu
Dotovanou kávu a bagety
Masáže přímo na pracovišti ZDARMA
Příjemné pracovní prostřední v centru Liberce - výborná dopravní dosupnost
Reálnou možnost osobnostního i kariérního růstu (vstupní školení a navazující tréninky)
Skvělý tým milých kolegů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

HLEDÁME KOLEGU, KTERÝ:

Je komunikativní a rád mluví s lidmi
Obchod a prodej bere jako výzvu
Poradí si hravě s počítačem
Spolehlivost mu není cizí
Není negativista, máme rádi usměvavé kolegy :-)

ZNÍ TO ZAJÍMAVĚ? PŘIJĎ SE K NÁM PODÍVAT :)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme přední italská outsourcingová společnost pro Kontaktní centra, Help Desk, Back Office, služby správy úvěrů a dokumentů.
ID: 3620740  Datum zveřejnění: 13.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 21000