Manažer/ka export-import

ComDis s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Cihelní 3285, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností (13302)

Pracoviště a kontakty

Firma:ComDis s.r.o., IČ 64086551
Pracoviště:ComDis s.r.o.;, Cihelní 3285, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 27000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Cihelní 3285, Moravská Ostrava

Kontakt: emailem

Společnost z oblasti IT, hledá pro svůj tým, vhodného kandidáta na pozici export - import manažer.
Náplň práce: Zodpovědnost za rozvoj a správu zahraničních zákazníků.
Požadujeme
-znalost anglického jazyka, podmínkou
-znalost německého jazyka a praxe v oboru vítána

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení
- mobilní telefon

Benefity: stravenky/příspěvek na stravování

Poslední změna:2016-09-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11495270763

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou