Školitelka junior

COMFORT ENERGY

Praha-Prosek, Praha, Hlavní město Praha, Praha - východ, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Informace
Jsme společností mnoha silných osobností a různých přístupů. Naším cílem je dlouhodobý efekt vzdělávání. Hledáme do svých řad školitele pro Prahu se schopnostmi školit produkt a prodejní dovednosti začínajících obchodních zástupců.
Pokud se nebojíte měnit myšlenkové vzorce, pak je právě tato pozice pravá pro Vás.

PRACOVNÍ NÁPLŇ ŠKOLITELE
• snaží se vhodnou formou předat všechny znalosti či dovednosti jednotlivým účastníkům v oblasti:
o produktu (elektřina, plyn)
o prodejních dovedností
• připravuje podklady a prezentace pro školení, studijní materiály a manuály
• věnuje se cílenému získání zpětné vazby z celého školení a případné optimalizaci

V případě zájmu nám pošlete svůj životopis s fotografií.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme
• Zázemí nadnárodní firmy
• Dlouhodobou spolupráci
• Mzda 25 000 Kč

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme
• Praxi v oblasti prodeje
• Přizpůsobivost (flexibilita)
• Komunikační dovednosti
• Prezentační dovednosti
• Aktivní přístup
• Objevování a orientace v informacích
• Schopnost motivovat druhé
• Reprezentativní vzhled a vystupování
• ŘP sk. B
• SŠ vzdělání
• Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office - Outlook, Excel, Word, Internet)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme dceřinou společností BOHEMIA ENERGY, která je největším českým alternativním dodavatelem elektrické energie a zemního plynu existující od roku 2005. Po plné liberalizaci trhu s energiemi byla Bohemia Energy prvním alternativním dodavatelem, který obě komodity nabídl i domácnostem. V roce 2016 společnost měla více než 500 tisíc zákazníků. Součástí skupiny Bohemia Energy jsou také dceřiné firmy Comfort Energy a Slovakia Energy.
ID: 2736180  Datum zveřejnění: 14.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 Kč