Referent/ka obchodního oddělení pro Ostravu a okolí

COMFORT ENERGY

Místo práce
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
26.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- udržování a rozvíjení dobrých vztahů se zákazníky firmy, akviziční činnost
- podpora zákazníků a řešení jejich potřeb
- aktivní komunikace s kolegy i z jiných oddělení firmy
- řešit související administrativu
- reportování denních a měsíčních aktivit
- práce v terénu, forma prodeje D2D

Zaměstnanecké výhody, benefity

- na začátku spolupráce Vám vše potřebné vysvětlí a ukáží zkušení kolegové
- samozřejmostí je občerstvení na pracovišti
- zázemí stabilní společnosti s regionálními pobočkami po celé ČR
- přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených
- možnost seberealizace a uplatnění nápadů a nových řešení
- velmi zajímavé mzdového ohodnocení
- v případě aktivního zájmu raketový kariérní růst v rámci společnosti
- bonusy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- aktivní přístup k práci, ochotu k vlastnímu rozvoji v rámci firmy
- samostatnost, odpovědnost, spolehlivost
- běžnou znalost práce na PC na úrovni běžného uživatele
- vlastní nápady, jak práci dělat lépe
- nástup dle dohody, ihned

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme dceřinou společností BOHEMIA ENERGY, která je největším českým alternativním dodavatelem elektrické energie a zemního plynu existující od roku 2005. Po plné liberalizaci trhu s energiemi byla Bohemia Energy prvním alternativním dodavatelem, který obě komodity nabídl i domácnostem. V roce 2016 společnost měla více než 500 tisíc zákazníků. Součástí skupiny Bohemia Energy jsou také dceřiné firmy Comfort Energy a Slovakia Energy.
ID: 2948911  Datum zveřejnění: 18.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26.000 Kč