Promotér/ka pro Ostravu a okolí

COMFORT ENERGY

Místo práce
Ostrava, Moravskoslezský kraj, Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20.000 Kč a výše

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kampaně zaměřené na nové výrobkové řady.
Náplní práce: ukázka nových výrobků zákazníkům, komunikace se zákazníky, vyřizování požadavků zákazníků, marketingová tvorba, vytváření nabídky zákazníkům. Práce v terénu. Forma prodeje D2D.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme: bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, provize z prodeje, manažerský motivační program.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme: Komunikace, spolehlivost, flexibilita, výborné vystupování.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme dceřinou společností BOHEMIA ENERGY, která je největším českým alternativním dodavatelem elektrické energie a zemního plynu existující od roku 2005. Po plné liberalizaci trhu s energiemi byla Bohemia Energy prvním alternativním dodavatelem, který obě komodity nabídl i domácnostem. V roce 2016 společnost měla více než 500 tisíc zákazníků. Součástí skupiny Bohemia Energy jsou také dceřiné firmy Comfort Energy a Slovakia Energy.
ID: 3118029  Datum zveřejnění: 13.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000 Kč a výše