Úvěrový specialista/obchodník

COMFORT FINANCE GROUP

Místo práce
Vinohradská 184, Vinohrady, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás komunikace s lidmi, máte energii, odhodlání a chuť čelit novým výzvám?

Chcete být součástí fajn kolektivu a dosahovat s ním skvělých výsledků?

Naše společnost se úspěšně rozrůstá, hledáme proto novou posilu do týmu na pozici ÚVĚROVÝ SPECIALISTA/OBCHODNÍK.

Pracovní náplň:
- telefonická komunikace s klienty společnosti Comfort Money
- poskytování informací ohledně podmínek poskytnutí úvěru zajištěného nemovitostí
- analýza potřeb klientů a návrh optimálního řešení
- správa úvěrových případů a dokumentace v CRM systému
- spolupráce s kolegy v analytickém a právním oddělení

Očekáváme:
- VŠ/SŠ vzdělání
- zkušenosti na obdobné pozici či v rámci aktivního call centra
- orientaci na výsledek
- výborné komunikační a obchodní dovednosti

Nabízíme:
- příležitost rozvíjet se a růst společně s naší společností
- přátelské pracovní prostředí s jedinečným výhledem na Prahu a skvělou dopravní dostupností
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- plně hrazenou multisport kartu
- občerstvení na pracovišti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příjemné pracovní prostředí, stravenky, multisport karta, občerstvení na pracovišti...

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Našim klientům poskytujeme finanční produkty, úvěry, investice do nemovitostí a hledáme nové investiční příležitosti s vysokou mírou zajištění. Jsme tým profesionálů, které práce baví, a chceme možnosti investování přiblížit i Vám.

Vinohradská 2396/184
13000 Praha 3
ID: 4013582  Datum zveřejnění: 21.12.2020