Vedoucí závodu - Břeclav

Comfort Job Agency s.r.o.

Místo práce
Okres Břeclav
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
80 000 - 120 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Informace:
- Vedení samostatného výrobního stanoviště v České republice s asi 250 zaměstnanci včetně rozpočtového, personálního a investičního plánování
- Zodpovědnost za výsledek stanoviště ve všech záležitostech
- Zodpovědné vedení a řízení výrobních procesů
- Profesní vedení, motivování a cílevědomý osobní rozvoj všech zaměstnanců stanoviště
- Podávání zpráv na vedení závodu (mateřské společnosti) ohledně výrobního výkonu, efektivnosti, stavu vývoje inovačních průběhů
- Iniciování a doprovázení nových metod a výrobních technologií a zlepšování výrobních zařízení a optimalizace nákladů
- Vyhodnocování, rozbor a zlepšení norem kvality a optimalizace organizace procesu ke zvýšení produktivity norem
- Dosažení cílů kvality, snížení zmetkovitosti a zajištění spolehlivosti dodávek
- Řízení výroby a kvality při zohlednění a zajištění požadovaných norem a nákladů na bezpečnost práce a životního prostřední
- Pověření: Osoba pověřená řízením kvality a životního prostředí
- Řízení a koordinace managementu kontinuálního procesu zlepšování
- Podpora vedení společnosti (závod/mateřská společnost) ohledně strategického stanovení cíle
- Kontrola a dodržování zákonných popř. úředních předpisů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Zajímavé mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, firemní auto i pro soukromé účely, notebook, telefon, stravenky, prémie.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Vedoucí závodu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- Víceleté profesní zkušenosti jako vedoucí výroby závodu v sériové výrobě s více výrobními linkami, pokud možno z automobilového dodavatelského průmyslu
- Průkazně fundované zkušenosti ve vedení a rozvoji personálu
- Rozsáhlé znalosti v řízení kvality, životního prostředí a energie - ISO 9001, ISO 14001
- Fundované znalosti v plánování celkového rozpočtu včetně osobního a investičního plánování
- Velmi dobré znalosti českého jazyka slovem a písmem a schopnost konverzace v angličtině a němčině
- Velmi dobré znalosti s běžným MS Office a použitím ERP
- Jistý v přesvědčování a v prosazování věcí a senzibilní k jiným kulturám
- Analytický, zodpovědný a podnikatelsky samostatný způsob práce
- Velká schopnost týmové práce, komunikace a jednání
- Odolnost vůči stresu, zatížení a vysoká orientace výkonu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Komfort agentura práce je česká personální agentura, působící stabilně na tuzemském trhu práce, vlastnící licenci udělenou MPSV.

Pomohli jsme stovkám lidí při zprostředkování zaměstnání či brigád. Naše nabídka práce pokrývá celou Českou republiku. Hledám práci, případně brigádu, je nejčastější slovní spojení lidí, kteří se na firmu Komfort s důvěrou obracejí. V případě firem je to zpravidla, hledám zaměstnance, hledám brigádníky, potřebuji profesionální zpracování mzdové agendy, chci dočasné přidělení zaměstnanců, nastavení efektivního využití.

Jsme odborníky s dokonalým přehledem o trhu práce a zejména spolehlivými partnery. Důvěru v námi poskytované služby si získáváme rovněž absolutní flexibilitou, kterou můžeme poskytnout nad rámec standardu při řešení veškeré personální podpory.

Chcete individuální přístup, chcete dobrou personální agenturu s kvalitním zázemím? Neváhejte se obrátit na firmu KOMFORT.

Jsme tu pro Vás...

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3240574  Datum zveřejnění: 13.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 80 000 - 120 000 Kč/měsíc