Operátor skladu (až 25 000 Kč)

Comfort Job Agency s.r.o.

Místo práce
Havířov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
22.06.2018
Mzdové podmínky (brutto)
25000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Manipulace se zbožím, příprava k expedici, kontrola zboží, nakládka a vykládka vozidel, manipulace s materiálem pro výrobní linky. Možnost nástupu ihned, případně dle dohody.

Zaměstnanecké výhody, benefity

1000 Kč příplatek ke mzdě za třisměnný provoz
800 až 2000 víkendový bonus
1400 docházkový bonus
70 Kč stravenky
příspěvek na dopravu
lékařskou prohlídku
práce v moderním, temperovaném skladě s nejmodernější technikou
příplatky dle zákoníku práce
závodní jídelna
poskytování prac. nebo firemního oděvu
příspěvek na ubytování
odborná školení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe ve skladu je výhodou (není podmínkou)
- průkaz na VZV výhodou (v případě potřeby zajistíme školení)
- ochotu pracovat na směny (možnost přizpůsobení směn dle Vašich možností).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Komfort agentura práce je česká personální agentura, působící stabilně na tuzemském trhu práce, vlastnící licenci udělenou MPSV.

Pomohli jsme stovkám lidí při zprostředkování zaměstnání či brigád. Naše nabídka práce pokrývá celou Českou republiku. Hledám práci, případně brigádu, je nejčastější slovní spojení lidí, kteří se na firmu Komfort s důvěrou obracejí. V případě firem je to zpravidla, hledám zaměstnance, hledám brigádníky, potřebuji profesionální zpracování mzdové agendy, chci dočasné přidělení zaměstnanců, nastavení efektivního využití.

Jsme odborníky s dokonalým přehledem o trhu práce a zejména spolehlivými partnery. Důvěru v námi poskytované služby si získáváme rovněž absolutní flexibilitou, kterou můžeme poskytnout nad rámec standardu při řešení veškeré personální podpory.

Chcete individuální přístup, chcete dobrou personální agenturu s kvalitním zázemím? Neváhejte se obrátit na firmu KOMFORT.

Jsme tu pro Vás...

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3427649  Datum zveřejnění: 21.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000