Lehká manuální práce pro muže a ženy (dotovaná doprava) (Dělník ve výrobě)

Comfort Job Agency s.r.o.

Místo práce
Karviná, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
19 000 - 24 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme muže a ženy na pozice obsluha výrobních strojů na jednotlivých oddělení ( kontrola kvalit výrobků, vstřikování plastů, lakovna, montáž, zajištění logistických procesů a zodpovědnost za výrobek ). Pro zájemce ze vzdálených měst nabízíme dotovanou každodenní dopravu z Ostravy a okolních měst až na pracoviště.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zákonné příplatky
- zázemí stabilní zahraniční společnosti
- dotovaná doprava
- vstřícné jednání
- možnost profesionálního růstu
- možnost přestupu pod kmen společnosti
- lékařské prohlídky
- stravenky plně hrazené zaměstnavatelem

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Komfort agentura práce je česká personální agentura, působící stabilně na tuzemském trhu práce, vlastnící licenci udělenou MPSV.

Pomohli jsme stovkám lidí při zprostředkování zaměstnání či brigád. Naše nabídka práce pokrývá celou Českou republiku. Hledám práci, případně brigádu, je nejčastější slovní spojení lidí, kteří se na firmu Komfort s důvěrou obracejí. V případě firem je to zpravidla, hledám zaměstnance, hledám brigádníky, potřebuji profesionální zpracování mzdové agendy, chci dočasné přidělení zaměstnanců, nastavení efektivního využití.

Jsme odborníky s dokonalým přehledem o trhu práce a zejména spolehlivými partnery. Důvěru v námi poskytované služby si získáváme rovněž absolutní flexibilitou, kterou můžeme poskytnout nad rámec standardu při řešení veškeré personální podpory.

Chcete individuální přístup, chcete dobrou personální agenturu s kvalitním zázemím? Neváhejte se obrátit na firmu KOMFORT.

Jsme tu pro Vás...

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3672486  Datum zveřejnění: 2.8.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19 000 - 24 000 Kč/měsíc