Operátor výroby - (náborový příspěvek 5000 Kč)

Comfort Job Agency s.r.o.

Místo práce
Karviná, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23 500 - 27 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta zabývající se výrobou automobilových sedaček, hledáme vhodné zaměstnance. Pracoviště Hranice.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- doprava zdarma
-Každý týden možnost zálohy
- zákonné příplatky
- zázemí stabilní zahraniční společnosti
- vstřícné jednání
- možnost profesionálního růstu
- lékařské prohlídky
- ubytování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Komfort agentura práce je česká personální agentura, působící stabilně na tuzemském trhu práce, vlastnící licenci udělenou MPSV.

Pomohli jsme stovkám lidí při zprostředkování zaměstnání či brigád. Naše nabídka práce pokrývá celou Českou republiku. Hledám práci, případně brigádu, je nejčastější slovní spojení lidí, kteří se na firmu Komfort s důvěrou obracejí. V případě firem je to zpravidla, hledám zaměstnance, hledám brigádníky, potřebuji profesionální zpracování mzdové agendy, chci dočasné přidělení zaměstnanců, nastavení efektivního využití.

Jsme odborníky s dokonalým přehledem o trhu práce a zejména spolehlivými partnery. Důvěru v námi poskytované služby si získáváme rovněž absolutní flexibilitou, kterou můžeme poskytnout nad rámec standardu při řešení veškeré personální podpory.

Chcete individuální přístup, chcete dobrou personální agenturu s kvalitním zázemím? Neváhejte se obrátit na firmu KOMFORT.

Jsme tu pro Vás...

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3672760  Datum zveřejnění: 2.8.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23 500 - 27 500 Kč/měsíc