Obchodník pro prodej strojů, kolejové mechanizace a nástrojů

Cominvest CZ, s.r.o.

Škroupova 16, 636 00 Brno, Jihomoravský kraj, Brno - město, Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

prodej a akvizice se zameřením na stroje, kolejovou mechanizaci a jejich nástroje ( rázové utahováky, kolejnicové vrtačky, podbíjáky, dále střihačky, magnetické vrtačky apod. )
kontaktování zákazníků a tvorba nabídek ( máme široké portfolio stávajících zákazníků a kontaktů )
aktivní hledání nových zákazníků a možností uplatnění našich speciálních strojů a nástrojů
návštěvy zákazníků a předvádění strojů v terénu po celé ČR a SR ( malé i velké výroby, dráhy )
technické řešení specifických požadavků
spolupráce se stávajícím zkušeným týmem
monitorování konkurence, udržování přehledu o trhu a spolupráce na tvorbě prodejních strategií
vzdělávání se v oboru
občasná účast na veletrzích a zahraničních cestách

Zaměstnanecké výhody, benefity

- motivující finanční ohodnocení a bonusy dle výkonu
- podpora zkušeného týmu a přátelské vztahy na pracovišti
- garantujeme komplexní technické/ produktové školení v ČR i zahraničí
- pro výkon povolání poskytujeme služební vůz, telefon a notebook

Informace o náboru

Pokud Vás zaujala pracovní pozice a máte odpovídající schopnosti a znalosti, zašlete nám životopis na níže uvedenou adresu.
Děkujeme za zájem pracovat v naší společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Obchod, prodej strojů, kolejové mechanizace a nástrojů

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Fakturace - Základy
Pokladna - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

technické nebo obchodní vzdělání SŠ nebo VŠ
záliba v technickém oboru
AJ komunikační úrovně
komunikační a vyjednávací schopnosti
řidičský průkaz B
práce na PC uživatelsky
připravenost cestovat
spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mnohaletý distributor a prodejce nástrojů a strojů výrobců z Evropy. Dodáváme do obchodů, řemeslníkům, průmyslovým firmám i konečným zákazníkům. Chválí si nás za spolehlivý prodejní i poprodejní servis. A to i díky tomu, že jsme v úzkém kontaktu s našimi dodavateli. Proto vždy potřebujeme někoho, kdo je spojkou mezi námi. Kdo se stará o to, aby zboží přišlo správně a včas, mělo správné ceny, abychom věděli o novinkách a dění ve výrobách a aby pomohl při občasných pracovní návštěvách v zahraničí a s pár menšími eventy za rok.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3179925  Datum zveřejnění: 6.9.2017