Produkťák/komunikátor-ka s angličtinou

Cominvest CZ, s.r.o.

Místo práce
Brno-Líšeň, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- komunikace s dodavateli v AJ ve spolupráci s kolegy ( řešení dostupnosti, fakturace, cen, reklamace a pod.)
- zjišťování cen a produktových informací ( novinky, akce, produkty vhodné pro náš trh a pod. )
- pomoc obchodníků při jednání o cenách a zakázkách na míru
- tvorba ceníků
- příprava a zajištění produktových materiálů a spolupráce s marketingem
- zajištění, příprava a účast na předváděcích a prezentačních akcí ( do 5 za rok, většinou v rámci firmy )
- základní překlady a tlumočení při návštěvách v zahraničí, školení od dodavatelů a prezentačních akcí

Požadavky na kolegu/ni:
- výborné komunikační dovednosti i po telefonu
- rád a intenzivně pracovat s kolegy
- schopnost a záliba ve vyjednávání
- výborná AJ slovem, písmem i po telefonu
- ochota naučit se nebo záliba v technickém zboží
- pracovat rád a správně s čísly
- pokročile a rád ovládat tabulkové a textové programy a google drive
- schopnost něco vymyslet, vyřídit a zařídit

Co nabízíme my a jaký je náš tým:
- práci na HPP
- platové podmínky vám rádi sdělíme osobně
- jsme postaveni na základech rodinné firmy
- menší kolektiv ( většina z nás už je ve firmě více jak 5 let nebo i 10 let )
- máme nové prostory ( dole sklad a nahoře kanceláře )
- nabízená práce je různorodá a komunikovat můžete i s manažery nebo majiteli dodavatelských firem
- podpoříme vás v profesním rozvoji
- vybavíme vás kvalitním počítačem i telefonem
- každého z týmu řešíme individuálně a bereme ohled na jeho potřeby
- k odpočinku a stravování máme kuchyňku, která nepostrádá kávovar a šipky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mnohaletý distributor a prodejce nástrojů a strojů výrobců z Evropy. Dodáváme do obchodů, řemeslníkům, průmyslovým firmám i konečným zákazníkům. Chválí si nás za spolehlivý prodejní i poprodejní servis. A to i díky tomu, že jsme v úzkém kontaktu s našimi dodavateli. Proto vždy potřebujeme někoho, kdo je spojkou mezi námi. Kdo se stará o to, aby zboží přišlo správně a včas, mělo správné ceny, abychom věděli o novinkách a dění ve výrobách a aby pomohl při občasných pracovní návštěvách v zahraničí a s pár menšími eventy za rok.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4394921  Datum zveřejnění: 3.8.2022