Kuchař (m/ž/o)

Vítejte na speciálním místě. Již na první pohled pocítíte, že hotel Kloster Haydau je jedinečný: Současná moderna se zde propojuje se středověkou atmosférou – jasně to lze identifikovat podle historické zdi, která kdysi obklopovala klášter a nad kterou se nyní jakoby vznáší novostavba hotelu.

Podrobnosti k provozu

K nejbližšímu možnému termínu hledáme posilu pro náš tým kuchyně. Máte zájem? Pak se budeme těšit na Vaši žádost o místo kuchaře (m/ž/o).

Co nabízíme:

  • Možnost plánování pracovní doby
  • Pestré pracoviště, jak v hotelové restauraci, tak i v naší à la carte restauraci
  • Atraktivní odměnu
  • Další vzdělávání a možnosti postupu
  • Poskytnutí a praní pracovního oděvu
  • Kvalitní zapracování zaměřené na praxi
  • Bezplatné parkoviště a dobrou dostupnost veřejnými dopravními prostředky

Co Vás čeká:

  • Příprava kvalitních pokrmů v à la carte restauraci a při konání akcí
  • Odpovědnost za vlastní post
  • Budete podporovat organizaci a realizaci našeho kuchyňského konceptu
  • Budete zodpovídat za dodržování a realizaci aktuálních standardů HACCP
  • Budete zajišťovat optimální průběh procesů

Co očekáváme:

  • Dokončené profesní vzdělání v oboru kuchař
  • První pracovní zkušenost výhodou
  • Němčina min. na úrovni B1
  • Rád/a pracujete s kvalitními potravinami
  • I v hektických situacích zachováte chladnou hlavu
  • Máte zajímavé nápady a kreativní a inovativní způsob práce
ID: 4496474  Datum zveřejnění: 9.1.2023