Nurses (növéreket és betegápolókat) in Berlin

competence & more Personaldienstleistungen GmbH

Place of work
Berlin, Germany
Contract type
full-time, part-time

Information about the position

Job description, responsibilities and duties

Competence & more a személyi szolgáltatásokra specializálódott a gyógyászat, ápolás és a nevelés területén. Nálunk dolgoznak a város legmegbízhatóbb növérei és betegápolói.
Jelenleg neves berlini klinikákba keresünk munkatársakat, növéreket és betegápolókat.

A német egészségügyi rendszer a világ legjobbjai közé tartozik, értékes tapasztalatokra tehetsz szert a további karriered érdekében. Nálunk flexibilisen dolgozhatsz, te döntöd el, hogy reggeli vagy délutáni, esetleg éjszakai munkaidöben szeretnél dolgozni.

Feladataid:

A betegek felügyelete, ellátása Berlin különbözö egészségügyi intézményeiben. Az ügyfeleink között szerepelnek Berlin híres klinikái, idös betegellátási központok. (Pld. Charité)
Kiválaszthatod hogy melyik központban és melyik szakterületen szeretnél dolgozni.

Képesítésed:

Vizsgázott egészségügyi és betegápolói végzettséggel rendelkezel vagy sikeresen lezárt tanulmányokat folytattál a betegápolás területén. A mindennapokban használandó német nyelvtudással rendelkezel. Beszédszintednek minimum a B2 szintnek kell megfelelnie.

Az ajánlatunk így szól:

- biztos, állandó munkaviszony
- igazságos, teljesítmény szerinti bérezés
- extra szabadság pénz és karácsonyi pénz
-individuálisan összeállítható munkaidö
- rendszeres visszajelzés
- állandó kontaktus a személyi megbízottadhoz ( a nap 24 órájában elérhetö)
-rendszeres csoportos programok
- különbözö továbbképzések
- támogatást nyújtunk a szakmai elismertetésben és a lakás keresésben

Felkeltettük az érdeklödésedet?

Örülünk a jelentkezésednek, amit akár németül vagy angolul is elküldhetsz nekünk.
Következö lépésként személyes beszélgetést folytatunk, illetve telefonon vagy skype-on is van rá lehetöség.

Az összes megjegyzés minden nemre vonatkozik.

Advertiser

Brief description of the company

competence & more is a reliable employer for registered nurses, care assistants, preschool teachers, physiotherapists and other healthcare professionals who wish to work in Berlin. Our employees carry out their work in our customers‘ facilities (for instance in hospitals or nursing homes).

You are looking for a new challenge, are curious to live in a multicultural city and want to work in a country with one of the world’s best healthcare systems? Then Berlin is the place to be.

Number of employees

200-249 employees
ID: 3607771  Datum zveřejnění: 25.2.2019