Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Automechanik/technik v Dánsku

COMSARA ApS

Miesto práce
Dánsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 21,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dánska sieť autoservisov hľadá skúsených automechanikov/technikov na servis a opravu osobných automobilov všetkých značiek a modelov do 3500 kg.

Požiadavky na uchádzačov:
- znalosti a skúsenosti v oblasti servisu a opráv osobných automobilov do 3500 kg;
- konverzačná úroveň angličtiny;
- ideálne vzdelanie v oblasti mechaniky;
- absencia zlých návykov;
- fyzická schopnosť pracovať;
- schopnosť pracovať samostatne, byť kritický k vlastnej práci a venovať pozornosť detailom;
- disciplína, pracovitosť, svedomitý prístup k práci.

Požadované dokumenty:
- pas EÚ.
- pre ukrajinských občanov, ktorí majú možnosť cestovať alebo už sú v Európe- biometrický pas.

Znalosť angličtiny je nutnosťou. Celý výberový proces prebieha v angličtine. Práca zabezpečuje komunikáciu v anglickom jazyku.

Plat: skúšobná doba - 160 DKK/hod
po skúšobnej dobe - 175 DKK/h
mesačná plat približne 27 800 DKK (3 740 EUR)

Pracovný čas mesačne – 159, pracovný čas za týždeň – 37

Ponúkame:
- vysoký plat;
- dôchodkové a zdravotné poistenie;
- stabilné a zaujímavé pracovisko s dobrými možnosťami kariérneho rastu a rozvoja;
- dobre vybavené opravovne s najnovším vybavením;
- program ďalšieho vzdelávania na získanie najnovších poznatkov
pracovať v príjemnom prostredí so zdravou a neformálnou klímou vo všetkých opravovniach.

Zdravotné poistenie - štátne, 100% krytie.

Dovolenka - 5 týždňov
Výpoveď zmluvy - 2 týždne

Pomoc pri registrácii - 100%.
Sprevádzanie rodiny – povolené.

Ubytovanie: pomôžeme Vám nájsť možnosti ubytovania v meste na Vašom pracovisku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť má viac ako 30-ročné skúsenosti na trhu s veľkou základňou stálych zákazníkov. Dnes má spoločnosť 31 pobočiek po celej krajine a očakáva sa, že tento počet sa v nasledujúcich rokoch zvýši. Autoservisy s plným cyklom dokážu vyriešiť všetky problémy spojené s údržbou a opravou auta zákazníka.
Základné hodnoty spoločnosti sú: kvalita, efektívnosť, komunikácia, dôvera a otvorenosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Dánsky jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

COMSARA Aps is an experienced creative recruitment agency that provides qualitative reliable support in hiring the best specialists from different countries in Denmark.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4456839  Datum zveřejnění: 31.10.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 21,5 EUR/hod.