Špecialista zákazníckeho servisu s home office

Conduent Czech Republic s.r.o.

Trenčiansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
08.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
€ 576

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sídlime v Ostrave a hľadáme ďalšie posily pre slovenský tím, ktorý sa stará o klientov na prichodzej linke zákazníkov spol. M7/Skylink priamo z domu. Školenia a technické vybavenie pre prácu z domu zaistíme.

Budeme radi keď nám pomôžete s:

- Prijímaním prichádzajúcich hovorov a vybavovaním požiadavkov zákazníkov
- Spracovaním prichádzajúcích e-mailov
- Chatovaním so zákazníkmi
- Komunikáciou so zákazníkmi prostredníctvom socialnych sietí
- Riešením štandardných aj neštandardných situácií v rámci interných pravidiel a procesných postupov

- Máme stravenky
- Home office – budete pracovať priamo v teple vášho domova (internet vám zaplatime v plnej výške a dostanete dotáciu aj na energie)
- Produkty satelitnej televízie Skylink sú pre vás zadarmo (vybavenie aj služba)
- Usporiadavame pre seba tímové hry, súťaže, večierky a posedenie

Ponúkame:

- Po vstupnom školení prácu z domu
- Prácu na HPP, skrátený úväzok, DVP a DPP
- Riadny zamestnanecký tréning 2-3 týždne v Ostrave (ubytovanie a náklady sú hradené)

Viac o nás sa môžete dozvedieť na https://www.facebook.com/pracujvconduentucz

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

- Schopnosť učiť sa, prijímať nové informácie a nebáť sa komunikovať
- Flexibilitu (práce na smeny)
- Užívateľskú znalosť práce s PC
- Možnosť absolvovať vstupné školenie
- Orientácia v prostredí sociálnych sietí výhodou

CONDUENT se řadí mezi největší mezinárodní společnosti na trhu v oblasti outsourcingu podpůrných aktivit firem. CONDUENT působí ve 43 zemích, s celkovým počtem 93 000 zaměstnanců.

Poskytujeme servis v oblasti řízení finančních transakcí, zákaznické péče, zdravotnictví, státní správy a řízení dopravy. Naši společnost můžete najít v žebříčku 500 dle magazínu FORTUNE a v žebříčku FORTUNE 100 najdete 76 našich klientů.

Více se o CONDUENTU můžete dozvědět na našich webových stránkách http://www.conduentcallcenters.com/prace-v-ceske-republice/ anebo facebooku https://www.facebook.com/pracujvconduentucz/
ID: 3495807  Datum zveřejnění: 19.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: € 576