Konzultant po telefonu pro MND - HPP, 25000Kč

Conectart s. r. o.

Místo práce
K Žižkovu 851/4, 19000 Praha 9 - Vysočany, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
25000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

telefonický kontakt se stávajícími zákazníky, akvizice nových zákazníků,
administrativní činnost spojená s vyřizováním zákaznických požadavků,

Zaměstnanecké výhody, benefity

nástupní mzdu (25 000 Kč) a propracovaný systém provizí
stravenky v hodnotě 100Kč (přispěvek od nás 75 Kč) ,
5 týdnů dovolené
zaměstnanecký tarif s možností zvýhodněného telefonu
výrazný příspěvek na multisport kartu po zkušební době
možnost home office
sleva 10% u CK Fischer
náborový příspěvek až 12000,-
důkladné a intenzivní zaškolení, které Vám zaručí výsledky
práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu

Informace o náboru

zkušenosti jsou výhodnou, ale nejsou podmínkou, vše Vás naučíme

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Conectart s. r. o., člen skupiny KKCG, nabízí úplné portfolio služeb kontaktních center a je jedním z nejrychleji rostoucích domácích operátorů v oblasti „Business Process Outsourcing“ (BPO). V současné době pro nás pracuje více než 450 zaměstnanců ve čtyřech lokalitách.

Rozšiřujeme řady svých zaměstnanců a hledáme kolegy, kteří budou pracovat na stávajících nebo nových projektech pro naše partnery.

V roce 2015 jsme získali prestižní ocenění Czech Contact Center Award - 1. místo v kategorii Inbound projekty.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

K Žižkovu 851/4
19000 Praha 9 - Vysočany

Kontakt

Kontaktní osoba: Petra Sedláčková
E-mail: poslat životopis