Team Leader call centra

Conectart s. r. o.

Místo práce
K Žižkovu, Praha 9, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
21.10.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
25000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš zkušenosti s vedením lidí a víš, jak to chodí na call centru? Chceš se stát členem skvělého týmu a pracovat pro stabilního zaměstnavatele? Právě rozšiřujeme naši pražskou pobočku, a proto hledáme nového kolegu na pozici

TEAM LEADER

Co Tě čeká?

Rozvoj svěřeného týmu operátorů a motivace k těm nejlepším výsledkům
Práce s týmem operátorů - poslech hovorů a poskytování zpětných vazeb
Práce s výsledky operátorů, vymýšlení a realizace plánů na jejich vylepšení
Personální agenda a administrativa

Co k tomu budeš potřebovat?

Zkušenost na obdobné pozici bude Tvoje velké plus
Umět motivovat sebe i podřízené zaměstnance k těm nejlepším výsledkům
Strategické myšlení, umět nastavit cíle a dovést tým k jejich zdárnému splnění
Odolnost vůči stresu a pozitivní přístup k práci
Komunikativnost, otevřenost a empatii

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Ti nabízíme my?

Nadstandartní fixní mzdu a propracovaný systém provizí
Spolupráci na HPP i IČO
Multisport kartu
Stravenky v hodnotě 100 Kč
5 týdnů dovolené
Sleva 10% u CK Fischer
Volné vstupy do pražské ZOO
Příspěvek na mobilní telefon a výhodné zaměstnanecké benefity
Firemní akce
A mnoho dalších

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Conectart s. r. o., člen skupiny KKCG, nabízí úplné portfolio služeb kontaktních center a je jedním z nejrychleji rostoucích domácích operátorů v oblasti „Business Process Outsourcing“ (BPO). V současné době pro nás pracuje více než 700 zaměstnanců v pěti lokalitách.

Rozšiřujeme řady svých zaměstnanců a hledáme kolegy, kteří budou pracovat na stávajících nebo nových projektech pro naše partnery.

V roce 2015 jsme získali prestižní ocenění Czech Contact Center Award - 1. místo v kategorii Inbound projekty.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Vinohradská 1511/230
10000 Praha 9
ID: 3518471   Datum zveřejnění: 17.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000