Operátor/ka prodeje zdraví (25 000 Kč + bonusy)

Conectart a.s.

Místo práce
K Žižkovu, Praha 9-Vysočany, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
11.11.2019
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000 Kč/měsíc25000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Komunikace se zákazníky po telefonu - nejedná se o studené kontakty
Prodej potravinových doplňků
Drobná administrativa
Práce na úspěšném projektu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dostanete u nás nadstandardní nástupní mzdu, kterou to ale zdaleka nekončí
Umíme ocenit schopnosti, nasazení a výsledky, proto máme propracovaný systém provizí
Jsme fér a vážíme si práce svých lidí
Nabízíme spolupráci na HPP, DPČ
Pracujeme v přátelském kolektivu
Nabízíme širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, možnost dalšího vzdělávání, home office a další)
Sleva 10% u CK Fischer
Příspěvek za doporučení zaměstnance až 12000,-
Snažíme se podporovat naše zaměstnance v jejich rozvoji - poskytneme vám *Zaškolení a následné profesní vzdělávání
Příjemné moderní pracovní prostředí

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme největší provozovatel call center na českém trhu, máme přes 1000 zaměstnanců a pracujeme pro ty největší a nejznámější firmy na trhu jako je Samsung, MND, Česká Spořitelna nebo Vodafone.

Před lety jsme si dali závazek – být féroví jak ke klientům, tak k našim zaměstnancům, o všem spolu mluvit, vytvářet společně příjemné a přátelské pracovní prostředí. Boříme mýty! A chceme dokázat, že práce v call centru může být lepší, než si představujete.

Mrkněte na www.borimemyty.cz nebo se přijďte přesvědčit sami.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3525427  Datum zveřejnění: 1.11.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 30 000 Kč/měsíc25000