Prodejce pro MND - TOP call centrum v Ústí

Conectart s. r. o.

Místo práce
Špitálské náměstí, Ústí nad Labem-město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.11.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
25000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Telefonický kontakt se stávajícími zákazníky, akvizice nových zákazníků
* Administrativní činnost spojená s vyřizováním zákaznických požadavků
* Zázemí úspěšné investiční společnosti KKCG

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Nadstandardní nástupní mzdu (25 000 Kč) a propracovaný systém provizí
* Stravenky v hodnotě 100Kč, 5 týdnů dovolené
* Zaměstnanecký tarif s možností zvýhodněného telefonu
* Výrazný příspěvek na multisport kartu po zkušební době
* Možnost home office
* Důkladné a intenzivní zaškolení, které Vám zaručí výsledky
* Nabízíme spolupráci na HPP, DPČ
* Práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Conectart s. r. o., člen skupiny KKCG, nabízí úplné portfolio služeb kontaktních center a je jedním z nejrychleji rostoucích domácích operátorů v oblasti „Business Process Outsourcing“ (BPO). V současné době pro nás pracuje více než 700 zaměstnanců v pěti lokalitách.

Rozšiřujeme řady svých zaměstnanců a hledáme kolegy, kteří budou pracovat na stávajících nebo nových projektech pro naše partnery.

V roce 2015 jsme získali prestižní ocenění Czech Contact Center Award - 1. místo v kategorii Inbound projekty.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Vinohradská 1511/230
10000 Praha 9

Kontakt

Kontaktní osoba: Jana Šulcová
E-mail: poslat životopis
ID: 3525630   Datum zveřejnění: 26.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000