Specialista/ka zákaz.péče-SAZKAmobil (100-162 Kč/h)

Conectart s. r. o.

Místo práce
Sladkovského 595, Kolín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* odbavování příchozích hovorů zákaznické linky SAZKAmobil
* řešení individuálních požadavků zákazníků - budete zákazníkům pomáhat a odpovídat na jejich dotazy
* práci se specializovanými databázemi a internetem - vše Vás naučíme (nejen) v úvodním školení

Zaměstnanecké výhody, benefity

* jsme fajn tým lidí, kteří (nejen) v začátcích rádi se vším poradí
* nepotřebujete dlouhou praxi, důležitá je chuť komunikovat se zákazníky a ochota se učit, všechno potřebné Vás naučíme
* možnost dlouhodobé spolupráce na DPČ, v případě zájmu můžete časem přejít na hlavní pracovní poměr, pokud budete chtít
* umíme ocenit schopnosti, nasazení a výsledky - můžete mít hodinovou mzdu 100 - 162 Kč/hod
* pracujeme v rámci silné firmy (patříme do skupiny KKCG), která se zajímá o své zaměstnance – můžeme se účastnit různých firemních akcí nebo se podílet na tom, jak vypadá naše pracovní prostředí
* jsme v Kolíně, 3 minuty od vlakového i autobusového nádraží

V případě, že Vás nabídka zaujala, neváhejte a pošlete nám svůj životopis přes odpovědní formulář.

Co všechno za benefity nabízíme?
* Stravenky ve výši 100 Kč / odpracovaný den
* 5 týdnů dovolené + v další volno nad rámec dovolené (např. pro rodiče prvňáčků volno na první školní den)
* přispějeme vám na nákup nového mobilního telefonu, a to každé dva roky
* Multisport karta (výhodné cvičení), Shell karta (sleva na pohonné hmoty)
* výhodné mobilní tarify (včetně neomezených dat)
* dáme vám odměnu, pokud známému doporučíte práci u nás
* pořádáme v týmu různé soutěže – za splněný cíl získáte odměnu navíc

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Conectart s. r. o., člen skupiny KKCG, nabízí úplné portfolio služeb kontaktních center a je jedním z nejrychleji rostoucích domácích operátorů v oblasti „Business Process Outsourcing“ (BPO). V současné době pro nás pracuje více než 700 zaměstnanců v pěti lokalitách.

Rozšiřujeme řady svých zaměstnanců a hledáme kolegy, kteří budou pracovat na stávajících nebo nových projektech pro naše partnery.

V roce 2015 jsme získali prestižní ocenění Czech Contact Center Award - 1. místo v kategorii Inbound projekty.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Sladkovského 595
28002 Kolín

Kontakt

Kontaktní osoba: Miroslava Horynová
E-mail: poslat životopis
ID: 3536247   Datum zveřejnění: 11.11.2018