40 000 - 50 000 CZK

Sales representative with German-B2B

Conectart s. r. o.

Místo práce
K Žižkovu, Praha 9, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

WAS WÜRDEN SIE FÜR UNS TUN?
Projekt für unseren VIP-Kunden (Automotive)
Kundenakquisition am Telefon (Kundenumfrage
Arbeiten bei einer der wichtigsten Investmentgesellschaften in der *Tschechischen Republik, KKCG

Zaměstnanecké výhody, benefity

WAS KÖNNT IHR ERWARTEN?
Fix 40 000 CZK mit einem Motivation Bonus System - Gehalt 40000 bis zu 50000 CZK mit Bonus
Essensmarken im Wert von 100 CZK, 5 Wochen Urlaub
Mitarbeiter-Mobiltelefon Tarif
VIP Rabatt für Sport (Multisport Card)
Mitarbeiter Rabatt von dem Reisebüro Fischer
Training und persönliche Entwicklung
Sehr angenehme und freundliche Firmenatmosphäre

WAS ERWARTEN WIR?
Deutsch als Muttersprache
Fähigkeit, neue Informationen schnell aufzunehmen
Perfekte Kommunikationsfähigkeit
Selbstmotivation für berufliches Wachstum
Gute PC-Fähigkeiten

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Conectart s. r. o. je nejrychleji rostoucí společností v oblasti zákaznické péče a telemarketingu. Stojí za námi investiční skupina KKCG a v současné době jsme jedním z největších kontaktních center v republice. Je nás již více než 1000 a působíme v šesti lokalitách. Pracujeme na 40 projektech pro ty nejvýznamnějšími společnostmi v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, technologií i energetiky. Také provozujeme informační linku 1188 a poskytujeme zákaznickou péči společnostem ve skupině KKCG, jako Fischer, MND a SAZKAmobil.

Jsme stabilní zaměstnavatel, který si zakládá na férovosti jak ve vztahu ke klientům, tak k našim zaměstnancům. Snažíme se kontaktní centrum dělat jinak – otevřená komunikace, lidský přístup, příjemné pracovní prostředí, mnoho zaměstnaneckých benefitů a firemních akcí. Na to, jak to u nás vypadá se můžete podívat na tomto videu: https://www.youtube.com/watch?v=JF-J2VWTzvM

Přijďte se k nám podívat a popovídat si o možnostech spolupráce s námi.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Vinohradská 1511/230
10000 Praha 9

Kontakt

Kontaktní osoba: Jana Šulcová
E-mail: poslat životopis
ID: 3669387   Datum zveřejnění: 16.5.2019