Pracujte z pohodlí domova - výdělky až 50 000 Kč (Telefonní operátor)

Conectart a.s.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády), živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat z pohodlí domova? Vydělávat si jako v Praze? Máte zkušenosti z Call Centra? Nebaví Vás nebo nemáte možnost každý den docházet do kanceláře?
Tak to hledáme právě Vás.
Právě pro náš úspěšný projekt hledáme spolehlivé nové zaměstnance, kteří budou pracovat z domova.

Co Vás čeká?
Telefonický kontakt se zákazníky
Sjednávání schůzek obchodním zástupcům
Administrativní činnost
Práce na úspěšném projektu

Co od Vás očekáváme?
Příjemný hlasový projev bez logopedických vad
Umíte pracovat samostatně
Chuť pracovat a učit se novým věcem
Máte vlastní PC a připojení k internetu (pevná IP adresa)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
Důkladné zaškolení na naší pobočce
Práce odkudkoliv z ČR
Propracovaný systém provizí (200 – 300 Kč za sjednanou schůzku)
Spolupráci na IČ, DPP

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme největší provozovatel call center na českém trhu, máme přes 1000 zaměstnanců a pracujeme pro ty největší a nejznámější firmy na trhu jako je Samsung, MND, Česká Spořitelna nebo Vodafone.

Před lety jsme si dali závazek – být féroví jak ke klientům, tak k našim zaměstnancům, o všem spolu mluvit, vytvářet společně příjemné a přátelské pracovní prostředí. Boříme mýty! A chceme dokázat, že práce v call centru může být lepší, než si představujete.

Mrkněte na www.borimemyty.cz nebo se přijďte přesvědčit sami.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3672273  Datum zveřejnění: 20.5.2019