16 000 - 25 000 CZK

Asistent/ka pro sjednávání schůzek

Conectart s. r. o.

Místo práce
Na Brně 1972, Hradec Králové, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* telefonické kontaktování našich klientů
* domluvení konkrétní schůzky klienta s naším obchodním zástupcem
* administrativní činnost a práce na PC

Zaměstnanecké výhody, benefity

* nástupní mzda 21 000 Kč + provize za každou sjednanou schůzku
* 5 týdnů dovolené
* práce POUZE v pracovních dnech - od pondělí do pátku
* stravenky v hodnotě 100 Kč s výrazným příspěvkem od zaměstnavatele
* spolupráci na HPP, IČO, DPP/DPČ
* příspěvek za doporučení nového zaměstnance až 12000,-
* multisport kartu
* sleva 10% u CK Fischer
* nové moderní a příjemné pracovní prostředí + parta skvělých kolegů

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* výborné komunikační dovednosti
* ochota a chuť se učit novým věcem
* uživatelská znalost práce s PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Conectart s. r. o. je nejrychleji rostoucí společností v oblasti zákaznické péče a telemarketingu. Stojí za námi investiční skupina KKCG a v současné době jsme jedním z největších kontaktních center v republice. Je nás již více než 1000 a působíme v šesti lokalitách. Pracujeme na 40 projektech pro ty nejvýznamnějšími společnostmi v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, technologií i energetiky. Také provozujeme informační linku 1188 a poskytujeme zákaznickou péči společnostem ve skupině KKCG, jako Fischer, MND a SAZKAmobil.

Jsme stabilní zaměstnavatel, který si zakládá na férovosti jak ve vztahu ke klientům, tak k našim zaměstnancům. Snažíme se kontaktní centrum dělat jinak – otevřená komunikace, lidský přístup, příjemné pracovní prostředí, mnoho zaměstnaneckých benefitů a firemních akcí. Na to, jak to u nás vypadá se můžete podívat na tomto videu: https://www.youtube.com/watch?v=JF-J2VWTzvM

Přijďte se k nám podívat a popovídat si o možnostech spolupráce s námi.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Na Brně 1972
50006 Hradec Králové

Kontakt

Kontaktní osoba: Michaela Dytrychová
E-mail: poslat životopis
ID: 3725265   Datum zveřejnění: 26.7.2019