Pomáhej nejspokojenějším zákazníkům v energetice! * staň se součástí příchozí linky mnd.

Conectart a.s.

Místo práce
Sladkovského, Kolín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co nabízíme?
Práci pro nejférovějšího dodavatele energií**
Mzdu podle tvých schopností a provize, které si ovlivníš sám.

Bez čeho se neobejdeš?
Bez základní znalosti PC (internet, MS Office a práce ve Windows).
Bez dobrého vyjadřování a bez selského rozumu.

Bez čeho se obejdeš?
Na tituly si nehrajeme. Praxi nepotřebuješ – všechno tě naučí naši trenéři a týmlídři, kteří taky začínali jako operátoři na lince MND.

Vybrat si můžeš mezi HPP a DPČ.
Přijď si s námi popovídat a podívat se, jak to u nás vypadá.

Moravské naftové doly, MND a.s. největší těžební společnost ropy a plynu v České republice, člen silné investiční skupiny KKCG. Českým domácnostem nabízíme Plyn z první ruky a elektřinu jinak než trh. Naše nabídka je výhodná nejen cenou, ale i podmínkami – chceme posouvat zažité, bořit mýty, být féroví. V naší nabídce nenajdete žádné skryté sankce, fígle či podmínky pod čarou. Nevyužíváme podomní prodejce. Jsme jiní a zákazníci to oceňují – MND je mezi novými dodavateli co do počtu získaných nových zákazníků plynu již dva roky po sobě nejrychleji rostoucí firmou na trhu.

* https://www.nejlepsi.cx/energeticke-sluzby;
** https://srovnam.cz/clanky/srovnali-jsme-ferovost-dodavatelu-energii-jak-to-dopadlo

Zaměstnanecké výhody, benefity

Přátelská super atmosféra na pracovišti v moderní společnosti. Samozřejmostí jsou u nás například stravenky, 5 týdnů dovolené, týmové a individuální soutěže, telefon a služební tarif, firemní akce a další benefity.
A taky jsme jen 3 minuty od kolínského nádraží a před budovou máme zastávku MHD.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme největší provozovatel call center na českém trhu, máme přes 1000 zaměstnanců a pracujeme pro ty největší a nejznámější firmy na trhu jako je Samsung, MND, Česká Spořitelna nebo Vodafone.

Před lety jsme si dali závazek – být féroví jak ke klientům, tak k našim zaměstnancům, o všem spolu mluvit, vytvářet společně příjemné a přátelské pracovní prostředí. Boříme mýty! A chceme dokázat, že práce v call centru může být lepší, než si představujete.

Mrkněte na www.borimemyty.cz nebo se přijďte přesvědčit sami.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3742949  Datum zveřejnění: 19.8.2019