Team leader pro ČSOB pojišťovnu

Conectart a.s.

Špitálské náměstí 3517/1a, Ústí nad Labem-město-Ústí nad Labem-centrum, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co tě čeká?

* Práce s týmem operátorů - zejména poslech hovorů a poskytování zpětných vazeb
* Práce s výsledky operátorů, tvorba a realizace plánů na jejich zvýšení
* Personální agenda a drobná administrativa
* Komunikace s klientem opravdu velmi intenzivní

Co k tomu budeš potřebovat?

* Zkušenost s vedením týmu podmínkou!
* Umění motivovat sebe i podřízené zaměstnance k těm nejlepším výsledkům
* Strategické myšlení, umění nastavit cíle a dovést tým k jejich zdárnému splnění
* Odolnost vůči stresu a pozitivní přístup k práci
* Prodejního ducha
* Komunikativnost , otevřenost a empatii
* Uživatelskou znalost Excelu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co ti nabízíme my:

* Nadstandartní fixní mzdu a provizi
* Spolupráci na HPP
* Stravenky v hodnotě 100 Kč
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na mobilní telefon a zvýhodněné zaměstnanecké benefity
* Multisport kartu
* Volné vstupy do pražské ZOO
* Firemní akce
* A mnoho dalších

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme největší provozovatel call center na českém trhu, máme přes 1000 zaměstnanců a pracujeme pro ty největší a nejznámější firmy na trhu jako je Samsung, MND, Česká Spořitelna nebo Vodafone.

Před lety jsme si dali závazek – být féroví jak ke klientům, tak k našim zaměstnancům, o všem spolu mluvit, vytvářet společně příjemné a přátelské pracovní prostředí. Boříme mýty! A chceme dokázat, že práce v call centru může být lepší, než si představujete.

Mrkněte na www.borimemyty.cz nebo se přijďte přesvědčit sami.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3853444  Datum zveřejnění: 21.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc