Reagujte bez životopisu

Specialista prodeje pojištění - 20 500 + provize

Conectart a.s.

Místo práce
Jeronýmova, České Budějovice 6, České Budějovice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20 500 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NABÍDKA PRODUKTŮ POJIŠŤOVNY COLONNADE
Právě pro společnost Colonnade hledáme nové kolegy do našich nových kanceláří v Budějovicích! Přidej se k nám

Zaměstnanecké výhody, benefity

Požadujeme:
Český nebo Slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího podmínkou
Hlasový projev bez logopedických vad
SŠ vzdělání s maturitou výhodou, nikoliv podmínkou
Komunikativnost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:
Nástupní mzda 20 500 Kč + provize
Stravenky v hodnotě 100 Kč
5 týdnů dovolené
Příspěvek na mobilní telefon a výhodný zaměstnanecký tarif
Multisport kartu
Práce pouze ve všední dny, bez svátků a víkendů
Práce v centru Českých Budějovic
Zázemí stabilní investiční skupiny KKCG
Příjemné a moderně vybavené pracoviště
Příspěvek za doporučení kolegy až 12 000 Kč
Přátelský kolektiv a spoustu firemních akcí

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Obchod, prodej

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme největší provozovatel call center na českém trhu, máme přes 1000 zaměstnanců a pracujeme pro ty největší a nejznámější firmy na trhu jako je Samsung, MND, Česká Spořitelna nebo Vodafone.

Před lety jsme si dali závazek – být féroví jak ke klientům, tak k našim zaměstnancům, o všem spolu mluvit, vytvářet společně příjemné a přátelské pracovní prostředí. Boříme mýty! A chceme dokázat, že práce v call centru může být lepší, než si představujete.

Mrkněte na www.borimemyty.cz nebo se přijďte přesvědčit sami.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3857552  Datum zveřejnění: 27.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 500 Kč/měsíc