Call centrum ČSOB hledá nové kolegy

Conectart a.s.

Místo práce
Ústí nad Labem, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč/měsícS fixní mzdou máš jistotu zaplacených složenek a s bonusy za Tvoje parádní výsledky postaráno o zážitky a splněné sny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

★ Stávajícím i novým klientům ČSOB pojišťovny budeš poskytovat informace ohledně nových typů pojištění a vylepšovat stávající nastavené služby
★ Pro nejlepší výsledky tě zaškolí Tvůj team leader přímo na call centru v Ústí nad Labem
★ Se svými kolegy budeš sdílet pracovní úspěchy a budete si skvělou oporou

Zaměstnanecké výhody, benefity

★ Pro načerpání nových sil budeš mít k dispozici 5 týdnů dovolené
★ O spokojené břicho se ti postarají 100 Kč stravenky
★ Se zvýhodněným tarifem od Vodafone daty můžeš denně sdílet své zážitky
★ Každé dva roky pro tebe máme 4000 Kč na nový telefon
★ Pro odlehčení pracovních dnů firemní akce a zábavné dny v práci
★ Soutěže o spoustu zajímavých cen
★ Slevy na zájezdy od CK Fischer, i na last minute ;-)
★ S programem "Doporuč kolegu" máš možnost si navyšovat svůj plat o 12 tisíc korun
★ Nespočet dalších benefitů , jako je například sleva 10% na nákup nového BMW, ale především máš u nás skvělou partu lidí, jistotu práce a hodně zábavy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

★ Jsi cílevědomý a cítíš potřebu se zdokonalovat
★ Baví Tě komunikovat
★ Jsi pozitivní
★ Umíš pracovat na počítači

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme největší provozovatel call center na českém trhu, máme přes 1000 zaměstnanců a pracujeme pro ty největší a nejznámější firmy na trhu jako je Samsung, MND, Česká Spořitelna nebo Vodafone.

Před lety jsme si dali závazek – být féroví jak ke klientům, tak k našim zaměstnancům, o všem spolu mluvit, vytvářet společně příjemné a přátelské pracovní prostředí. Boříme mýty! A chceme dokázat, že práce v call centru může být lepší, než si představujete.

Mrkněte na www.borimemyty.cz nebo se přijďte přesvědčit sami.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3955276  Datum zveřejnění: 21.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc