Pečuj o stávající zákazníky Innogy

Conectart s. r. o.

Místo práce
Horní náměstí 1158, Olomouc, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
24. března 2021
Mzdové podmínky (brutto)
Od 16 800 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaká řešení a produkty nabízíme?
- prodej elektřiny, zemního plynu a chytrých řešení pro domácnost
- tarifní poradenství – našim zákazníkům umíme zajistit optimální nastavení sazeb za odběr elektřiny a zemního plynu a tím snížení zbytečných výdajů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- bezplatné školení komunikačních a prodejních dovedností, které uplatníte i mimo zaměstnání
- bonusová složka bez maximální hodnoty
- 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 100,-
- samostatné vedení jednání se zákazníky
- motivační soutěže i mimopracovní aktivity
- snadná dostupnost MHD
Benefity pro zaměstnance:
- horké nápoje (káva, čokoláda, čaj) neomezeně a zdarma
- multisport karta s možnosti využití po celé ČR
- hodinové příplatky za prodejní výsledky
- práce v pracovních dnech, mimo víkendy a svátky
- rodinné vstupy do ZOO Olomouc, Praha
- individuální projektové motivační odměny
- firemní i mimo firemní akce a večírky

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

11.3.2021 (zbývá ještě 5 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Práce s počítačem - pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme největší provozovatel call center na českém trhu, máme přes 1000 zaměstnanců a pracujeme pro ty největší a nejznámější firmy na trhu jako je Samsung, MND, Česká Spořitelna nebo Vodafone.

Před lety jsme si dali závazek – být féroví jak ke klientům, tak k našim zaměstnancům, o všem spolu mluvit, vytvářet společně příjemné a přátelské pracovní prostředí. Boříme mýty! A chceme dokázat, že práce v call centru může být lepší, než si představujete.

Mrkněte na www.borimemyty.cz nebo se přijďte přesvědčit sami.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Horní náměstí 1158
779 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Helena Kristová
Tel.: +420730779977
E-mail: poslat životopis
ID: 4034183  Datum zveřejnění: 16.2.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 16 800 Kč/měsíc