Reagujte bez životopisu

Obchodní asistent - výživové doplňky - nástup 5.5.2021

Conectart a.s.

Místo práce
Jihlava, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
5.5.2021
Mzdové podmínky (brutto)
21 800 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete brigádu při studium, přivýdělek ke stávající práci, zkrácený úvazek kvůli dětem nebo hledáte stálý job na plný úvazek? Baví Vás komunikovat? Chcete pracovat v Jihlavě a být součástí skvělého kolektivu?
Právě rozšiřujeme naše týmy! Směny si plánujete dle vlastních časových možností, kdykoliv máte možnost změnit úvazek, k tomu Vám nabízíme skvělé benefity, super kolegy i nadřízené a fajn atmosféru v nových kancelářích!

Čeká Vás telefonický kontakt se zákazníky, kteří projevili o naše výrobky zájem. Nejedná se o studené kontakty, to je fajn, ne? K tomu všemu Vás čeká i drobná administrativa a práce na PC je samozřejmost.
Prací operátora to končit nemusí. Pokud ukážete, že je na Vás spoleh, práci ovládáte levou zadní a jste flexibilní, jsou tu možnosti k posunu. Jsme dynamická společnost, která rok co rok roste a občas obsazujeme i vyšší pozice, na které si rádi vybíráme lidi v vlastních řad.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nadstandardní nástupní mzdu (21.800 Kč), kterou to ale zdaleka nekončí, máme propracovaný systém provizí
5 týdnů dovolené
Práce v pracovních dnech pondělí až pátek, mimo víkendy a svátky (po domluvě možnost práce v sobotu)
Stravenkový paušál 75Kč/den (čistého za každou odpracovanou směnu)
Spolupráci na HPP, DPP/DPČ
Příspěvek za doporučení nového zaměstnance až 12 000,-
Příspěvek na multisport kartu
Příjemné pracovní prostředí a partu skvělých kolegů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Preferujeme zaměstnance, kteří mohou odpracovat alespoň 30 hodin/týden. Jedná se o stálé zákazníky a je potřeba pro ně být časově flexibilní. Navíc, čím více hodin odpracujete, tím více peněz můžete mít!
Důležité je mít výborné komunikační dovednosti a nebát se mluvit s lidmi.
Všechno ostatní jsme schopní Vás naučit

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme největší provozovatel call center na českém trhu, máme přes 1000 zaměstnanců a pracujeme pro ty největší a nejznámější firmy na trhu jako je Samsung, MND, Česká Spořitelna nebo Vodafone.

Před lety jsme si dali závazek – být féroví jak ke klientům, tak k našim zaměstnancům, o všem spolu mluvit, vytvářet společně příjemné a přátelské pracovní prostředí. Boříme mýty! A chceme dokázat, že práce v call centru může být lepší, než si představujete.

Mrkněte na www.borimemyty.cz nebo se přijďte přesvědčit sami.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4066706  Datum zveřejnění: 22.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 21 800 Kč/měsíc