Fajn práce v call centru - energie - možnost home office

Conectart a.s.

Jeronýmova 1750/21, České Budějovice 6, 370 01, České Budějovice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
7.6.2021
Mzdové podmínky (brutto)
Od 21 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

kontaktování zákazníků z přidělené databáze s nabídkou úspory na elektřině a zemním plynu
porovnání nejvýhodnějších cen pro zákazníka
tvorba smluvní dokumentace
e-mailová komunikace

Zaměstnanecké výhody, benefity

fixní mzda ve výši 21 500 Kč
po zkušební době jednorázová odměna ve výši 9 000 Kč
neomezené provize (průměrně se provize našich kolegů pohybují kolem 10 - 15 000 Kč/měsíčně k fixní mzdě)
fajn kolegy na pracovišti
Multisport karta
5 týdnů dovolené
stravenkový paušál 75Kč čistého za odpracovaný den
zaměstnanecké slevy na energie, mobilní tarify, palivo atd.
po zapracování možnost home office

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

perfektní komunikace v češtině - mluvená i psaná forma
znalost práce na PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme největší provozovatel call center na českém trhu, máme přes 1000 zaměstnanců a pracujeme pro ty největší a nejznámější firmy na trhu jako je Samsung, MND, Česká Spořitelna nebo Vodafone.

Před lety jsme si dali závazek – být féroví jak ke klientům, tak k našim zaměstnancům, o všem spolu mluvit, vytvářet společně příjemné a přátelské pracovní prostředí. Boříme mýty! A chceme dokázat, že práce v call centru může být lepší, než si představujete.

Mrkněte na www.borimemyty.cz nebo se přijďte přesvědčit sami.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4070708  Datum zveřejnění: 26.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 21 500 Kč/měsíc