Odbavuj hovory na pasivní zákaznické lince XXXLutz. Příplatek za víkend 50Kč/hod.

Conectart a.s.

Místo práce
Mečová 10, Brno-střed, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozšiřujeme náš tým specialistů zákaznické péče ohledně obchodního domu s nábytkem XXXLutz.
Jedná se o PASIVNÍ LINKU, příjem hovorů zákazníků a odpovídání dotazů ohledně objednaného zboží, montáže nábytku, dopravy aj.

NEJEDNÁ se o prodej! Časem se doučíš další doprovodný projekt z řad pasivních či aktivních projektů. Za další takový projekt budeš mít 5Kč/hod. navíc.

Náplň práce:

* Přijímání hovorů
* Pomáhání zákazníkům při řešení jejich dotazů
* Práce v interních systémech - velmi důležitá součást práce
* Nejedná se o prodejní aktivní linku

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Fixní složka mzdy + provize bez dle tvé výkonnosti
* Práce na HPP plný či zkrácený úvazek, příp. DPČ (pravidelné docházení do firmy)
* Nadstandartní příplatek 50Kč/hod. o víkendu
* 25 dní dovolené
* HPP ihned ze startu spolupráce
* Stravenkový paušál 75 Kč - dalších cca 1500 Kč do mzdy!
* Multisport kartu, kterou využiješ všude v ČR a nejen na pohyb!
* Možnost vyzkoušet multisport kartu na 1 měsíc zdarma
* Firemní tarif za hubičku
* Kafe, čaj, čokoláda zdarma!
* Slevy kam se podíváš! Shell, Samsung, MND, Škoda aj.
* Den s dětmi
* Slevy na dovolenou od Eximu, Fisheru apod.
* Klimatizované prostředí a místo výkonu práce v centru Brna

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Dobrá znalost práce na PC (systémy, internet aj.)
* Spolehlivost
* Flexibilitu - projekt funguje PO-NE 8-19hod. Směny dle typů úvazku (6hod., 7hod. nebo 8hod.). Víkend cca 2x za měsíc.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme největší provozovatel call center na českém trhu, máme přes 1000 zaměstnanců a pracujeme pro ty největší a nejznámější firmy na trhu jako je Samsung, MND, Česká Spořitelna nebo Vodafone.

Před lety jsme si dali závazek – být féroví jak ke klientům, tak k našim zaměstnancům, o všem spolu mluvit, vytvářet společně příjemné a přátelské pracovní prostředí. Boříme mýty! A chceme dokázat, že práce v call centru může být lepší, než si představujete.

Mrkněte na www.borimemyty.cz nebo se přijďte přesvědčit sami.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4171714  Datum zveřejnění: 29.9.2021