Reagujte bez životopisu

Zákaznická linka INNOGY - Náborový příspěvek 12.000 Kč!

Conectart a.s.

Místo práce
Mečová 10, Brno-střed, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Leden 2022
Mzdové podmínky (brutto)
23 900 - 45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš mít v tomto období jistou práci a výdělek? Rád/a mluvíš s lidmi? Tak to jsi tu správně! Naše odvětví není zasaženo situací kolem covid-19, takže máš své pracovní místo jisté bez ohledu na to, co se děje venku.

Na naši příchozí lince řešíme se zákazníky, kteří se nám dovolají, zálohy a faktury, pomáháme s věcmi týkající se energií obecně a vysvětlujeme výhody naších dalších služeb a produktů. Pokud se produkt/služba zákazníkovi zalíbí, rádi mu jej obstaráme.
Jsme lidi a mluvíme s lidmi. Žádné naučené fráze a složité výrazy. Chceme, aby nám zákazníci rozuměli a chceme, aby si rozuměli námi.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Náborový příspěvek ve výši 12.000 Kč!
- Dobrá práce a výsledky jsou vždy hodnoceny individuálně, takže motivace je tady veliká.
- Do výplaty přidáme stravenkový paušál v částce 75,- za každý pracovní den (nepodléhá zdanění ani jiným srážkám ze mzdy).
- Pro volný čas pro Tebe máme Multisport kartu s využitím nejen pro sportování a to po celé ČR.
- Dovolená je potřeba a u nás jí můžete čerpat 5 týdny a k tomu můžete použít i slevu na nákup dovolené.
- Další zajímavé benefity jsou například rodinné vstupné do ZOO a to Praha a Olomouc, bonus za doporučení kolegy, příspěvek na nákup mobilního telefonu, Shell card pro zvýhodněné tankování pohonných hmot, zvýhodněné tarify a mnohé další.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme největší provozovatel call center na českém trhu, máme přes 1000 zaměstnanců a pracujeme pro ty největší a nejznámější firmy na trhu jako je Samsung, MND, Česká Spořitelna nebo Vodafone.

Před lety jsme si dali závazek – být féroví jak ke klientům, tak k našim zaměstnancům, o všem spolu mluvit, vytvářet společně příjemné a přátelské pracovní prostředí. Boříme mýty! A chceme dokázat, že práce v call centru může být lepší, než si představujete.

Mrkněte na www.borimemyty.cz nebo se přijďte přesvědčit sami.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4225340  Datum zveřejnění: 21.12.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 900 Kč/měsíc